Dünya Atletizm Şampiyonası

Fikstür

Erkekler
Uzun atlama
Tajay Gayle
28.09
100m
Christian Coleman
28.09
Üç adım atlama
Christian Taylor
29.09
5000m
Muktar Edris
30.09
400m Engelli
Karsten Warholm
30.09
Disk atma
Daniel Ståhl
30.09
800m
Donavan Brazier
01.10
Sırıkla Atlama
Sam Kendricks
01.10
50km Yürüme
Yusuke Suzuki
28.09
200m
Noah Lyles
01.10
110m Engelli
Grant Holloway
02.10
Çekiç atma
Pawel Fajdek
02.10
400m
Steven Gardiner
04.10
Yüksek atlama
Mutaz Essa Barshim
04.10
3000m Engelli Koşu
Conseslus Kipruto
04.10
Dekatlon
Niklas Kaul
02.10
Dekatlon 100m
Damian Warner
02.10
Dekatlon Uzun atlama
Pierce Lepage
02.10
Dekatlon Gülle atma
Kevin Mayer
02.10
Dekatlon Yüksek atlama
Maicel Uibo
02.10
Dekatlon 400m
Pierce Lepage
02.10
Dekatlon 110m Engelli
Damian Warner
03.10
Dekatlon Disk atma
Niklas Kaul
03.10
Dekatlon Sırıkla atlama
Maicel Uibo
03.10
Gülle atma
Joe Kovacs
05.10
1500m
Timothy Cheruiyot
06.10
Dekatlon Cirit atma
Niklas Kaul
03.10
Dekatlon 1500m
Niklas Kaul
03.10
4 x 100m Bayrak Yarışı
Amerika Birleşik Devletleri (ABD)
05.10
20km Yürüme
Toshikazu Yamanishi
04.10
Cirit atma
Anderson Peters
06.10
4 x 400m Bayrak Yarışı
Amerika Birleşik Devletleri (ABD)
06.10
Maraton
Lelisa Desisa
05.10
10000m
Joshua Cheptegei
06.10
Kadınlar
Çekiç atma
Deanna Price
28.09
800m
Halimah Nakaayi
30.09
Sırıkla Atlama
Anzhelika Sidorova
29.09
Yüksek atlama
Maria Lasitskene
30.09
3000m Engelli Koşu
Beatrice Chepkoech
30.09
Maraton
Ruth Chepngetich
27.09
100m
Shelly-Ann Fraser-Pryce
29.09
10000m
Sifan Hassan
28.09
50km Yürüme
Rui Liang
28.09
20km Yürüme
Hong Liu
29.09
Cirit atma
Kelsey-Lee Barber
01.10
200m
Dina Asher-Smith
02.10
400m
Salwa Eid Naser
03.10
400m Engelli
Dalilah Muhammad
04.10
Gülle atma
Lijiao Gong
03.10
Heptatlon
Katarina Johnson-Thompson
02.10
Heptatlon 100m Engelli
Kendell Williams
02.10
1500m
Sifan Hassan
05.10
Disk atma
Yaimé Pérez
04.10
Heptatlon Yüksek atlama
Katarina Johnson-Thompson
02.10
5000m
Hellen Obiri
05.10
Heptatlon Gülle atma
Nafissatou Thiam
02.10
Heptatlon 200m
Katarina Johnson-Thompson
02.10
Üç adım atlama
Yulimar Rojas
05.10
Heptatlon Uzun atlama
Katarina Johnson-Thompson
03.10
Heptatlon Cirit atma
Géraldine Ruckstuhl
03.10
Heptatlon 800m
Katarina Johnson-Thompson
03.10
4 x 100m Bayrak Yarışı
Jamaika
05.10
100m Engelli
Nia Ali
06.10
Uzun atlama
Malaika Mihambo
06.10
4 x 400m Bayrak Yarışı
Amerika Birleşik Devletleri (ABD)
06.10
Karışık
4 x 400m Bayrak Yarışı
Amerika Birleşik Devletleri (ABD)
29.09