Denver Nuggets'a 4-2 elenerek son sekiz sezonda beşinci kez NBA Play-off'larına ilk turda elenen Portland Trail Blazers'ı zor bir yaz dönemi bekliyor.
Portland yönetiminin play-off döneminde alınacak başarısız bir sonuç sonrasında koç Terry Stotts ile yollarının ayıracağı haberinden sonra gözler hem teknik ekibe hem de oyunculara devrilmiş durumda.
Takımın guardı ve yıldızı Damian Lillard, Denver'a elendikleri için çok üzgün olduklarını belirtti.
Basketbol
Real Madrid, Pablo Laso'ya veda etti
8 SAAT ÖNCE
"Yani, şampiyonluğu kazanamadık bu da demek oluyor ki şu anki formumuz yeterince iyi değilmiş. Takım ne gibi bir değişiklik yapılacak ya da ne gibi değişiklikler yapılabildi bilmiyorum ama görünen o ki iyi değiliz."
https://i.eurosport.com/2020/04/13/2805992.jpg
"İk beşte başlayan oyun kurucusu (Jamal Murray) ve şutör guardı (Will Barton) olmayan takıma elendik."
2012'den beri takımın koçu olan Terry Stotts önderliğinde Portland trail Blazers, son 8 sezonun hepsinde play-off'lara kaldı ve aktif olarak ligdeki en uzun seriye sahip. Ancak Lillard, sosyal medyada yapmış olduğu bir yorumla Jason Kidd'i takımın başında görmek istediğini açıkladı.
Öte yandan Koç Stotts ise sözleşmesinde iki senesinin daha olduğunu altını çizdi.
"İşim güvende mi? İki senem daha var. Her sene olduğu gibi bizler değerlendiriliyoruz. Oyuncular, koçlar, yönetim...Hepimiz değerlendiriliyoruz. O yüzden neler olacağını hep beraber göreceğiz. Tek bildiğim sözleşmemde iki yılım daha var."
Takımın pota altındaki itici gücü olan Jusuf Nurkic ise takımıyla olan sözleşmesini uzatmak için doğru ortamın oluşmasını bekleyeceğini ifade etti.
"Olacakları göreceğiz. Şu anda bir şey bilmiyorum."
Basketbol
12 Dev Adam, Büyük Britanya'ya konuk oluyor
03/07/2022 - 13:10
Basketbol
"Joel Embiid, bu yüzden MVP"
08/05/2022 - 09:13