Galatasaray Odeabank'a kaptan Işıl Alben'den kötü haber geldi... Özellike bu sezon gösterdiği performansla Galatasaray'ın üç kulvarda da tarihi başarı yakalamasında büyük pay sahibi olan Işıl, geçtiğimiz aylarda Dinamo Kursk takımı ile ön protokol imzalamıştı.
Daha sonra harekete geçen Galatasaray yönetimi, Işıl ne pahasına olursa olsun takımda tutmak istediklerini belirtmiş, yıldız guardın Kursk ile yaptığı sözleşmenin iptal olması için tüm çabayı göstereceklerini ifade etmişti.
Ancak tüm bu çabalar sonuçsuz kaldı... Kursk valisi Alexander Mikhailov, bugün yaptığı açıklamada önümüzdeki sezon Işıl Alben ile birlikte Nnega Ogwumike ve Liudmila Sapona'nın takıma kesin olarak katılacağını açıkladı.
Basketbol
Tina Charles Fenerbahçe'de
03/06/2014 - 10:20
Böylece Galatasaray Odeabank, bu sezon destan yazan kadrodan UMMC Ekaterinburg'a giden Alba Torrens'ten sonra ikinci fireyi vermiş oldu.
Öte yandan Galatasaray Basketbol Şube Direktörü Murat Özyer yaptığı açıklamada Işıl Alben için Rus kulübüyle görüşmelerin devam ettiğini ve yapılan resmi açıklamanın prosedürden ibaret olduğunu belirtti.
tweet
tweet
tweet
Türkiye Basketbol Ligi
Dusan Ivkovic'in Efes'i nasıl olacak?
03/06/2014 - 08:21
Basketbol
"Joel Embiid, bu yüzden MVP"
08/05/2022 - 09:13