Koronavirüs nedeniyle bir süre bizden uzak kalan fakat Temmuz sonunda, Florida'da seyircisiz olarak bubble'da geri dönen NBA'de sezon sonuna yaklaşıyoruz.

Konferans finallerinde Doğu'da Miami Heat ile Boston Celtics arasında fırtınalar koparken Batı'da Los Angeles Lakers ile Denver Nuggets çekişmesi yaşanacak.

Basketbol
Germano D’Arcangeli ile Stella Azzurra’daki kültür ve fazlası
15 SAAT ÖNCE

Bu maçlar bir yana NBA, yılın en iyi ilk üç beşini açıkladı.

https://imgresizer.eurosport.com/unsafe/0x0/filters:format(jpeg):focal(1526x253:1528x251)/origin-imgresizer.eurosport.com/2020/08/20/2867246.jpg

Yılın en iyi beşi: LeBron James (Los Angeles Lakers), Giannis Antetokounmpo (Milwaukee Bucks), James Harden (Houston Rockets), Anthony Davis (Los Angeles Lakers), Luka Doncic (Dallas Mavericks).

Yılın en iyi ikinci beşi: Kawhi Leonard (Los Angeles Clippers), Nikola Jokic (Denver Nuggets), Damian Lillard (Portland Trail Blazers), Chris Paul (Oklahoma City Thunder), Pascal Siakam (Toronto Raptors).

Yılın en iyi üçüncü beşi: Jayson Tatum (Boston Celtics), Jimmy Butler (Miami Heat), Rudy Gobert (Utah Jazz), Ben Simmons (Philadelphia 76ers), Russell Westbrook (Houston Rockets).

Basketbol
Soru
DÜN - 07:06
Basketbol
Roko Prkačin ile ilk yılları, babasıyla olan ilişkisi, Efes Pilsen, NBA, Formula 1 ve fazlası
17/09/2020 - 18:01