Binicilik

Madrid kış sezonu ayağına ev sahipliği yapıyor

Share this with
Copy
Share this article

Switzerland’s Steve Guerdat

Image credit: Eurosport

ByEurosport Türkiye
11/12/2014 at 15:32
@EurosportCom_TR

İspanya’nın başkenti Madrid önümüzdeki hafta sonu ilk kez Longines FEI Dünya Kupası Engel Atlama Serileri’ne ev sahipliği yapacak. Dünyanın seçkin binicileri bu yeni arenada puan kovalayacak.

İspanya daha önce kışligini Vigo’da birçok kez ağırlaşmışolmasına rağmen Madrid bu şansıyakalayamamıştı. Biniciler 12-19 Nisan 2015 tarihleri arasında Las Vegas’ta düzenlenecek finale çıkabilmek için puan toplamaya çalışacaklar. Finale BatıAvrupa Ligi’nden 18 binici katılabilecek.

Helsinki ayağını kazanan İsviçreli olimpiyat şampiyonu Steve Guerdat ile Amerika turunda iki durakta zafer yaşayan HollandalıHarrie Smolders finale çıkmayışimdiden garantilese de Madrid’de yarışacak olan biniciler arasında yer alıyor.

Binicilik

Horse Excellence : Jumping Grand Prix Hermes

28/03/2018 AT 09:19

Bu ayakta dikkatle izlenecek isimler arasında Verona’da galip gelen İrlandalıBertram Allen, Alman Christian Ahlmann (Cornado), Ludger Beerbaum (Chiara, Zinedine), Gregory Wathelet’nin Forlap isimli eski atına binecek olan Daniel Deusser, Marco Kutscher (Cornet’s Cristallo), KanadalıTiffany Foster (Verdi III) Belçikalıbincilerden Constant Van Paesschen, Gregory Wathelet ve As Cold As Ice Z isimli atıile Judy-Ann Melchior, Old Chap Tame ile AvustralyalıEdwina Tops-Alexander, İngiliz binicilerden Guy Williams, Robert Whitaker ve Arjantinli Jose Maria LaRocca (Matrix) yer alıyor.

Ev sahibi İspanya’yıise Sergio Alvarez Moya ve Pilar Lucrecia Cordon temsil edecek.

Fransız binici Kevin Staut ilk beş yarışta gösterdiği istikrar sayesinde Las Vegas için nerdeyse yerini garantiledi. Madrid’de kendisine Estoy Aqui de Muze HDC ve Dünya Binicilik Oyunları’nda bindiği atıDreamer Hurtebise HDC eşlik edecek.

Coudrettes Harası’ndan takım arkadaşıolan Patrice Delaveau sadece dokuz puan toplayabildi ve genel klasmanda 40. sırada. Dünya Binicilik Oyunları’nda gümüşmadalya alan Delaveau, Carinjo HDC ve Lacrimoso HDC ile her an bir sürpriz yapabilir. Helsinki’de dokuzuncu olan 23 yaşındaki gençbinici Alexander Fontanelle, Prime Time des Vagues isimli Fransız atıyla yarışlara katılacak. Jerome Hurel ise Quartz Rouge isimli atıyla koşacak.

Binicilik

Horse Excellence : Report santiago Varela

28/03/2018 AT 09:17
Binicilik

Horse Excellence : Focus Edwina Tops-Alexander

28/03/2018 AT 09:15
Related Topics
Binicilik
Share this with
Copy
Share this article

Latest News

Binicilik

Binicilikte 56 yıl sonra olimpiyat vizesi geldi

10/03/2016 AT 17:13

Latest Videos

Binicilik

Horse Excellence : Jumping Grand Prix Hermes

00:04:48

Most popular

WEC

The Race All-Star - 16/05

16/05/2020 AT 13:47
View more