Tour de Slovénie

Puan durumu

 BisikletçilerTakımlarZaman
1Tadej Pogacar
UAE Team Emirates
UAE Team Emirates19h 23' 31''
2Diego Ulissi
UAE Team Emirates
UAE Team Emirates+1' 21''
3Matteo Sobrero
ASTANA PRO
ASTANA PRO+1' 35''
4Rafal Majka
UAE Team Emirates
UAE Team Emirates+2' 08''
5James Shaw
Ribble - Weldtite Pro Cycling
Ribble - Weldtite Pro Cycling+2' 29''
6Tanel Kangert
Team BikeExchange
Team BikeExchange+2' 34''
7Matej Mohoric
Bahrain Victorious
Bahrain Victorious+2' 39''
8Giovanni Carboni
Bardiani - CSF - Faizanè
Bardiani - CSF - Faizanè+2' 46''
9Jan Polanc
UAE Team Emirates
UAE Team Emirates+3' 21''
10Jonathan Lastra
Caja Rural - Seguros RGA
Caja Rural - Seguros RGA+4' 45''
11Ilnur Zakarin
Gazprom - RusVelo
Gazprom - RusVelo+5' 42''
12Artem Nych
Gazprom - RusVelo
Gazprom - RusVelo+6' 04''
13Iván Moreno
Equipo Kern Pharma
Equipo Kern Pharma+6' 06''
14Andrey Zeits
Team BikeExchange
Team BikeExchange+6' 07''
15Sergio Martín
Caja Rural - Seguros RGA
Caja Rural - Seguros RGA+6' 33''
16Torstein Træen
Uno-X Pro Cycling Team
Uno-X Pro Cycling Team+6' 48''
17Luca Chirico
Androni Giocattoli - Sidermec
Androni Giocattoli - Sidermec+6' 50''
18Jan Tratnik
Bahrain Victorious
Bahrain Victorious+6' 59''
19Kristjan Hocevar
Adria Mobil
Adria Mobil+7' 04''
20Piotr Brozyna
HRE - Mazowsze - Serce Polski
HRE - Mazowsze - Serce Polski+7' 39''
21Daniel Muñoz
Androni Giocattoli - Sidermec
Androni Giocattoli - Sidermec+8' 07''
22Luca Covili
Bardiani - CSF - Faizanè
Bardiani - CSF - Faizanè+8' 16''
23Alessandro Bisolti
Androni Giocattoli - Sidermec
Androni Giocattoli - Sidermec+8' 27''
24Javier Romo
ASTANA PRO
ASTANA PRO+9' 38''
25Max Stedman
Canyon - dhb - SunGod
Canyon - dhb - SunGod+9' 49''
26Dimitri Peyskens
Bingoal - Pauwels Sauces - WB
Bingoal - Pauwels Sauces - WB+10' 23''
27Dmitriy Strakhov
Gazprom - RusVelo
Gazprom - RusVelo+10' 52''
28Jeppe Aaskov
Team coloQuick
Team coloQuick+11' 10''
29Markus Hoelgaard
Uno-X Pro Cycling Team
Uno-X Pro Cycling Team+12' 09''
30Janez Brajkovic
Slovenya
Slovenya+12' 49''
31Robert Stannard
Team BikeExchange
Team BikeExchange+12' 57''
32Andrea Garosio
Bardiani - CSF - Faizanè
Bardiani - CSF - Faizanè+13' 44''
33Martin Lavric
Slovenya
Slovenya+14' 29''
34Fabio Felline
ASTANA PRO
ASTANA PRO+14' 41''
35Raúl García
Equipo Kern Pharma
Equipo Kern Pharma+15' 17''
36Danny van der Tuuk
Equipo Kern Pharma
Equipo Kern Pharma+15' 20''
37Enrico Battaglin
Bardiani - CSF - Faizanè
Bardiani - CSF - Faizanè+15' 51''
38Antonio Angulo
Euskaltel - Euskadi
Euskaltel - Euskadi+16' 30''
39Rémy Mertz
Bingoal - Pauwels Sauces - WB
Bingoal - Pauwels Sauces - WB+16' 42''
40Gal Glivar
Adria Mobil
Adria Mobil+18' 23''
41Alessandro Monaco
Bardiani - CSF - Faizanè
Bardiani - CSF - Faizanè+18' 24''
42Kristijan Koren
Slovenya
Slovenya+18' 50''
43Vegard Laengen
UAE Team Emirates
UAE Team Emirates+22' 40''
44Anže Skok
Ljubljana - Gusto - Santic
Ljubljana - Gusto - Santic+23' 38''
45Tilen Finkšt
Ljubljana - Gusto - Santic
Ljubljana - Gusto - Santic+23' 58''
46Mathijs Paasschens
Bingoal - Pauwels Sauces - WB
Bingoal - Pauwels Sauces - WB+24' 27''
47William Levy
Team coloQuick
Team coloQuick+24' 30''
48Roman Kreuziger
Gazprom - RusVelo
Gazprom - RusVelo+25' 53''
49Peio Goikoetxea
Euskaltel - Euskadi
Euskaltel - Euskadi+28' 04''
50Tom Paquot
Bingoal - Pauwels Sauces - WB
Bingoal - Pauwels Sauces - WB+28' 44''
51Thomas Mein
Canyon - dhb - SunGod
Canyon - dhb - SunGod+28' 48''
52Jakub Kaczmarek
HRE - Mazowsze - Serce Polski
HRE - Mazowsze - Serce Polski+29' 29''
53Kenny Molly
Bingoal - Pauwels Sauces - WB
Bingoal - Pauwels Sauces - WB+29' 42''
54Sergio Araiz
Equipo Kern Pharma
Equipo Kern Pharma+30' 26''
55Petr Rikunov
Gazprom - RusVelo
Gazprom - RusVelo+30' 47''
56Jon Aberasturi
Caja Rural - Seguros RGA
Caja Rural - Seguros RGA+31' 04''
57Jonas Abrahamsen
Uno-X Pro Cycling Team
Uno-X Pro Cycling Team+31' 16''
58Jokin Aranburu
Euskaltel - Euskadi
Euskaltel - Euskadi+31' 43''
59Jacob Scott
Canyon - dhb - SunGod
Canyon - dhb - SunGod+32' 24''
60Aritz Bagües
Caja Rural - Seguros RGA
Caja Rural - Seguros RGA+32' 50''
61Alexander Edmondson
Team BikeExchange
Team BikeExchange+33' 21''
62David Per
Adria Mobil
Adria Mobil+34' 03''
63Ryan Christensen
Canyon - dhb - SunGod
Canyon - dhb - SunGod+34' 07''
64Stanislaw Aniolkowski
Bingoal - Pauwels Sauces - WB
Bingoal - Pauwels Sauces - WB+34' 40''
65Matteo Trentin
UAE Team Emirates
UAE Team Emirates+34' 41''
66Phil Bauhaus
Bahrain Victorious
Bahrain Victorious+34' 50''
67Heinrich Haussler
Bahrain Victorious
Bahrain Victorious+35' 08''
68Jonas Hvideberg
Uno-X Pro Cycling Team
Uno-X Pro Cycling Team+35' 11''
69Jhonatan Restrepo
Androni Giocattoli - Sidermec
Androni Giocattoli - Sidermec+35' 22''
70Uroš Repše
Slovenya
Slovenya+36' 31''
71Daniel Hoelgaard
Uno-X Pro Cycling Team
Uno-X Pro Cycling Team+37' 46''
72Jaime Castrillo
Equipo Kern Pharma
Equipo Kern Pharma+37' 50''
73Josip Rumac
Androni Giocattoli - Sidermec
Androni Giocattoli - Sidermec+38' 13''
74Davide Martinelli
ASTANA PRO
ASTANA PRO+38' 23''
75Alan Banaszek
HRE - Mazowsze - Serce Polski
HRE - Mazowsze - Serce Polski+38' 25''
76Viktor Potocki
Ljubljana - Gusto - Santic
Ljubljana - Gusto - Santic+39' 04''
77Sebastian Changizi
Team coloQuick
Team coloQuick+39' 10''
78Nikita Stalnov
ASTANA PRO
ASTANA PRO+39' 32''
79Alexander Konychev
Team BikeExchange
Team BikeExchange+40' 27''
80Urko Berrade
Equipo Kern Pharma
Equipo Kern Pharma+40' 39''
81Antonio Soto
Euskaltel - Euskadi
Euskaltel - Euskadi+40' 48''
82Lukáš Kubiš
Dukla Banská Bystrica
Dukla Banská Bystrica+40' 50''
83Enrico Zanoncello
Bardiani - CSF - Faizanè
Bardiani - CSF - Faizanè+40' 54''
84Jonathan Milan
Bahrain Victorious
Bahrain Victorious+41' 07''
85Robert Scott
Canyon - dhb - SunGod
Canyon - dhb - SunGod+41' 09''
86Patrik Tybor
Dukla Banská Bystrica
Dukla Banská Bystrica+41' 15''
87Matthew Bostock
Canyon - dhb - SunGod
Canyon - dhb - SunGod+41' 24''
88Vyacheslav Kuznetsov
Gazprom - RusVelo
Gazprom - RusVelo+41' 40''
89Enrique Sanz
Equipo Kern Pharma
Equipo Kern Pharma+41' 58''
90Jefferson Alveiro Cepeda
Caja Rural - Seguros RGA
Caja Rural - Seguros RGA+42' 02''
91Julen Irizar
Euskaltel - Euskadi
Euskaltel - Euskadi+42' 53''
92Matthew Gibson
Ribble - Weldtite Pro Cycling
Ribble - Weldtite Pro Cycling+43' 06''
93Adrian Banaszek
HRE - Mazowsze - Serce Polski
HRE - Mazowsze - Serce Polski+43' 44''
94Marcel Sieberg
Bahrain Victorious
Bahrain Victorious+44' 07''
95Žiga Jerman
Androni Giocattoli - Sidermec
Androni Giocattoli - Sidermec+44' 33''
96Callum Scotson
Team BikeExchange
Team BikeExchange+44' 35''
97Sam Bewley
Team BikeExchange
Team BikeExchange+44' 44''
98Igor Boev
Gazprom - RusVelo
Gazprom - RusVelo+45' 00''
99Jon Irisarri
Caja Rural - Seguros RGA
Caja Rural - Seguros RGA+45' 12''
100Matteo Malucelli
Androni Giocattoli - Sidermec
Androni Giocattoli - Sidermec+45' 13''
101Rui Oliveira
UAE Team Emirates
UAE Team Emirates+45' 19''
102Gašper Katrašnik
Adria Mobil
Adria Mobil+45' 48''
103Charles Page
Ribble - Weldtite Pro Cycling
Ribble - Weldtite Pro Cycling+46' 38''
104Aljaž Omrzel
Adria Mobil
Adria Mobil+46' 58''
105Gruffudd Lewis
Ribble - Weldtite Pro Cycling
Ribble - Weldtite Pro Cycling+46' 59''
106Mikel Alonso
Euskaltel - Euskadi
Euskaltel - Euskadi+47' 31''
107Pawel Bernas
HRE - Mazowsze - Serce Polski
HRE - Mazowsze - Serce Polski+47' 47''
108Daniel Bigham
Ribble - Weldtite Pro Cycling
Ribble - Weldtite Pro Cycling+47' 53''
109Josu Etxeberria
Caja Rural - Seguros RGA
Caja Rural - Seguros RGA+48' 24''
110Žiga Horvat
Adria Mobil
Adria Mobil+48' 34''
111Aljaž Jarc
Adria Mobil
Adria Mobil+48' 50''
112Frederik Muff
Team coloQuick
Team coloQuick+49' 42''
113Marko Pavlic
Slovenya
Slovenya+50' 16''
114Kevin Inkelaar
Bahrain Victorious
Bahrain Victorious+50' 24''
115Dzmitry Zhyhunou
Euskaltel - Euskadi
Euskaltel - Euskadi+55' 35''
116Dylan Hopkins
Ljubljana - Gusto - Santic
Ljubljana - Gusto - Santic+58' 51''
117Adam Stachowiak
HRE - Mazowsze - Serce Polski
HRE - Mazowsze - Serce Polski+1h 03' 57''