Mevcut Eurosport Pass’ınız sona erdiğinde başlayacak olan farklı bir Eurosport Pass’ın nasıl ayarlanacağına ilişkin bilgiler 2.bölümde yer almaktadır.
Eurosport Pass'ı doğrudan bizden satın aldığınız takdirde şu hususları kabul etmektesiniz: (a) Size derhal Eurosport Pass (ve Eurosport Pass üzerinden ulaşılabilen Eurosport İçeriği) için erişim sağlayacağımızı; (b) kaydolurken rıza gösterdiğiniz hususlar hakkında, varsa sahip olduğunuz şu yasal haklarınızdan vazgeçtiğinizi; (i) sahip olduğunuz Eurosport Pass hakkında fikrinizi değiştirme hakkı ve (ii) uygulama alanı bulan bir bekleme süresi için geri ödeme alma hakkı.
Üçüncü bir taraf (örneğin uygulama dükkanı veya diğer bir üçüncü taraf iş ortağımız) üzerinden Eurosport Player'a ulaşırsanız veya bir Eurosport Pass satın alırsanız, ödemenizin söz konusu üçüncü tarafa yapılacağını ve üçüncü tarafın koşullarına tabii olacağınızı lütfen unutmayın. Faturalama ve yenileme ile ilgili önemli bilgiler, üçüncü tarafın şart ve koşulları içerisinde ayrıntılı şekilde yer almaktadır. Konuyla ilgili daha fazla bilgiyi Kullanım Koşullarımızda bulabilirsiniz.
1. Eurosport Pass’larımız
1.1.EUROSPORT MONTHLY PASS
Eurosport Monthly Pass nedir?
Eurosport Monthly Pass canlı ve talep üzerine izlenen Eurosport İçeriğine en az bir aylık süre boyunca erişiminizi sağlar.
Otomatik olarak yenilenir mi?
Evet, bir sonraki ayın erişimi yeniden başlamadan ya da ücretsiz erişim süresi sona ermeden önce üyeliğinizi iptal etmediğiniz sürece aboneliğiniz her ay otomatik olarak yenilenecektir.
Ödemeyi ne zaman tahsil ederiz?
Eurosport Monthly Pass'a kaydolduğunuz gün, aksi belirtilmediği sürece (örneğin aşağıda görebileceğiniz şekilde ücretsiz bir erişim döneminin geçerli olması gibi) ödeme yönteminize göre tahsilat yapılacaktır (ve daha sonra da yenilenen her ay, aynı gün veya yakın günlerde tahsilat gerçekleşecektir).
Eurosport Monthly Pass'a ücretsiz erişim süresi ile kaydolduysanız:
  • Kaydolduğunuz gün ödeme bilgilerinizi sizden alacağız ancak ücretsiz erişim süresinin sonuna kadar tahsilat yapmayacağız;
  • Eurosport Monthly Pass'ınız ücretsiz erişim süresinin sonunda otomatik olarak ödemeli aboneliğe dönüşecektir ve;
  • Seçmiş olduğunuz ödeme yöntemi ile otomatik yenileme tarihinde tahsilat yapılacaktır (ve daha sonra da her ay aynı gün veya yakın günlerde tahsilat gerçekleşecektir).
Erişimim ne kadar süre için geçerlidir?
Bir Eurosport Monthly Pass size en az bir ay boyunca erişim sağlar. Geçerli minimum dönem, her ay ilgili ayın erişimi için tahsilatı yaptığımız gün başlar.
Eurosport Monthly Pass'ınız, aşağıda detaylıca bn açıklandığı, adresinde yer alan kullanım koşulları uyarınca iptal edilmediği sürece geçerli olmaya devam edecektir.
Nasıl iptal ederim?
Eurosport Monthly Pass'a ücretsiz erişim süresi ile kaydolduysanız, ücretsiz erişim süresi sona ermeden önceki herhangi bir zamanda Hesap bölümünüzü ziyaret edip, otomatik yenilemeyi iptal etmek üzere çevrim içi talimatları uygulayarak aboneliğinizi iptal edebilirsiniz. Erişiminiz ücretsiz erişim süresi sonuna kadar devam edecektir ve herhangi bir ödeme alınmayacaktır.
Eurosport Monthly Pass'a ücretsiz erişim süresi ile kayıdolduysanız ve daha sonra bu otomatik olarak ödemeli bir aboneliğe dönüştü ise veya Eurosport Monthly Pass için ücretsiz erişim süresi olmadan kaydolduysanız, bir sonraki ayın erişimi yeniden başlamadan önce Hesap bölümünüzü ziyaret edip, otomatik yenilemeyi iptal etmek üzere çevrim içi talimatları uygulayarak aboneliğinizi iptal edebilirsiniz. İlgili Eurosport İçeriğine ödemesini yaptığınız aylık dönemin sonuna kadar erişebileceksiniz. İptal sonrasında herhangi bir geri ödeme yapılmayacaktır. Bundan sonra başka tahsilat yapılmayacaktır.
Eurosport Monthly Pass'a bir üçüncü taraf üzerinden (örneğin uygulama dükkanı veya iş ortaklarımızdan biri ile) kaydolduysanız ve aboneliğinizi iptal etmek istiyorsanız, bu işlemi ilgili üçüncü taraf üzerinden yapmanız gerekecektir. Örneğin, üçüncü taraf ile tesis etmiş olduğunuz hesabınızı ziyaret ederek Eurosport Player için otomatik yenilemeyi iptal etmeniz gerekebilir.
1.2.EUROSPORT ANNUAL PASS
Eurosport Annual Pass nedir?
Eurosport Annual Pass canlı ve talep üzerine izlenen Eurosport İçeriğine en az bir yıllık süre boyunca erişiminizi sağlar.
Otomatik olarak yenilenir mi?
Evet, bir sonraki yılın erişimi yeniden başlamadan ya da ücretsiz erişim süresi sona ermeden önce üyeliğinizi iptal etmediğiniz sürece aboneliğiniz her yıl otomatik olarak yenilenecektir.
Ödemeyi ne zaman tahsil ederiz?
Eurosport Annual Pass'a yıllık olarak ve kayıt esnasında peşin ödeme esasına göre kaydolduysanız, kaydolduğunuz gün, aksi belirtilmediği sürece (örneğin aşağıda görebileceğiniz şekilde ücretsiz bir erişim döneminin geçerli olması gibi) ödeme yönteminize göre tahsilat yapılacaktır (ve daha sonra da yenilenen her yıl aynı gün veya yakın günlerde tahsilat gerçekleşecektir).
Eurosport Annual Pass'a taksitli ödeme ile kaydolduysanız, kaydolduğunuz gün, ilk taksitiniz aksi belirtilmediği sürece (örneğin aşağıda görebileceğiniz şekilde ücretsiz bir erişim döneminin geçerli olması gibi) ödeme yönteminize göre tahsil edilecektir (ve daha sonra da yılın geri kalan bölümü için, her ay aynı gün veya yakın günlerde ve her yenileme yılında tahsilat gerçekleşecektir).
Eurosport Annual Pass'a ücretsiz erişim süresi ile kaydolduysanız:
  • Kaydolduğunuz gün ödeme bilgilerinizi sizden alacağız ancak ücretsiz erişim süresinin sonuna kadar tahsilat yapmayacağız;
  • Eurosport Annual Pass'ınız ücretsiz erişim süresinin sonunda otomatik olarak ödemeli aboneliğe dönüşecektir ve
  • Tahsilat seçtiğiniz ödeme yöntemine göre otomatik yenileme tarihinde gerçekleştirilecektir (Eurosport Annual Pass'a yıllık peşin ödeme yaparak kaydolduysanız her yıl kayıt tarihinde veya kayıt tarihine yakın bir tarihte; Eurosport Annual Pass'a taksitli ödeme ile kaydolduysanız yılın geri kalan kısmında her ay aynı gün veya yakın günlerde ve her yenileme yılında tahsilat yapılacaktır).
Erişimim ne kadar süre için geçerlidir?
Bir Eurosport Annual Pass size en az bir yıl boyunca erişim sağlar.
Eurosport Annual Pass'ın yıllık peşin ödeme ile temin edilmesi durumunda her yıl minimum geçerli dönem, ödemenizi tahsil ettiğimiz gün başlar.
Eurosport Annual Pass taksitli ödeme ile temin edildiyse her yıl minimum geçerli dönem, o yılki erişim için ilk taksidi tahsil ettiğimiz gün başlar.
Eurosport Annual Pass'ınız aşağıda detaylıca bn açıklandığı adresinde yer alan kullanım koşulları uyarınca iptal edilmediği sürece geçerli olmaya devam edecektir.
Nasıl iptal ederim?
Eurosport Annual Pass'a ücretsiz erişim süresi ile kaydolduysanız, ücretsiz erişim süresi sona ermeden önceki herhangi bir zamanda Hesap bölümünüzü ziyaret edip otomatik yenilemeyi iptal etmek üzere çevrim içi talimatları uygulayarak aboneliğinizi iptal edebilirsiniz. Erişiminiz ücretsiz erişim süresi sonuna kadar devam edecektir ve herhangi bir ödeme alınmayacaktır.
Eurosport Annual Pass'a ücretsiz erişim süresi ile kaydolduysanız ve daha sonra bu otomatik olarak ödemeli bir aboneliğe dönüştü ise veya Eurosport Annual Pass için ücretsiz erişim süresi olmadan kaydolduysanız, bir sonraki yılın erişimi yeniden başlamadan önce Hesap bölümünüzü ziyaret edip otomatik yenilemeyi iptal etmek üzere çevrim içi talimatları uygulayarak aboneliğinizi iptal edebilirsiniz.
Eurosport Annual Pass'a yıllık peşin ödeme yaparak kaydolduysanız ilgili Eurosport İçeriğine mevcut minimum süre sona erinceye kadar erişim sağlamaya devam edebileceksiniz ve herhangi bir geri ödeme alamayacaksınız. Bundan sonra başka tahsilat yapılmayacaktır. Eurosport Annual Pass'a taksitli ödeme ile kaydolduysanız ilgili Eurosport İçeriğine içinde bulunduğunuz abonelik yılı sona erinceye kadar erişim sağlamaya devam edebileceksiniz ve muaccel olan ve henüz ödenmemiş taksitlerinizi ödemek zorunda kalacaksınız. Bundan sonra başka tahsilat yapılmayacaktır.
Eurosport Annual Pass'a bir üçüncü taraf üzerinden (örneğin iş ortaklarımızdan biri ile) kaydolduysanız ve aboneliğinizi iptal etmek istiyorsanız, bu işlemi ilgili üçüncü taraf üzerinden yapmanız gerekecektir. Örneğin, üçüncü taraf ile tesis etmiş olduğunuz hesabınızı ziyaret ederek Eurosport Player için otomatik yenilemeyi iptal etmeniz gerekebilir.
1.3 EUROSPORT EVENT PASS
Eurosport Event Pass sadece tek bir turnuva veya maç gibi, bir veya birden fazla belirli spor etkinliğine (etkinliklerine) erişim sağlamanıza olanak tanır.
Eurosport Event Pass otomatik olarak yenilenmez ve sadece ödeme yaptığınız Eurosport Event Pass kapsamında belirtilen spor etkinliği / etkinlikleri için belirtilen süre boyunca erişim sağlamanıza olanak sağlar.
Eurosport Event Pass için kayıt yaptırdığınız gün ödeme yönteminiz kullanarak tahsilat yapılır.
1.4 EUROSPORT DAY PASS
Eurosport Day Pass satın alım yaptığınız tarih ve saatten itibaren, takip eden 24 saat için canlı ve talep üzerine izlenen Eurosport İçeriğine erişim sağlamanıza olanak tanır.
Eurosport Day Pass otomatik olarak yenilenmez.
Eurosport Day Pass için kayıt yaptırdığınız gün ödeme yönteminiz kullanarak tahsilat yapılır.
1.5.EUROSPORT SEASON PASS
Eurosport Season Pass nedir?
Eurosport Season Pass canlı veya talep üzerine izlenen bir veya birden fazla spor türünde belirli bir lig, bir dizi turnuva veya müsabaka sezonu için erişim sağlamaktadır.
Otomatik olarak yenilenir mi?
Evet, bir sonraki sezonun erişimi yeniden başlamadan ya da ücretsiz erişim süresi sona ermeden önce üyeliğinizi iptal etmediğiniz sürece aboneliğiniz her sezon otomatik olarak yenilenecektir.
Ödemeyi ne zaman tahsil ederiz?
Eurosport Season Pass'a sezon için ve kayıt esnasında peşin ödeme yaparak kaydolduysanız, kaydolduğunuz gün, aksi belirtilmediği sürece (örneğin aşağıda görebileceğiniz şekilde ücretsiz bir erişim döneminin geçerli olması gibi) ödeme yönteminize göre tahsilat yapılacaktır (ve daha sonra da her sezon yenileme döneminde aynı gün veya yakın günlerde tahsilat gerçekleşecektir).
Eurosport Season Pass'a taksitli ödeme ile kaydolduysanız, kaydolduğunuz gün, ilk taksitiniz aksi belirtilmediği sürece (örneğin aşağıda görebileceğiniz şekilde ücretsiz bir erişim döneminin geçerli olması gibi) ödeme yönetimine göre tahsil edilecektir (ve daha sonra da sezonun geri kalan bölümü için her ay aynı gün veya yakın günlerde ve her sezon yenileme döneminde tahsilat gerçekleşecektir).
Eurosport Season Pass'a ücretsiz erişim süresi ile kaydolduysanız:
  • Kaydolduğunuz gün ödeme bilgilerinizi sizden alacağız ancak ücretsiz erişim süresinin sonuna kadar tahsilat yapmayacağız;
  • Eurosport Season Pass'ınız ücretsiz erişim süresinin sonunda otomatik olarak ödemeli aboneliğe dönüşecektir ve
  • Tahsilat seçtiğiniz ödeme yöntemine göre otomatik yenileme tarihinde gerçekleştirilecektir (Eurosport Season Pass'a peşin ödeme yaparak kaydolduysanız bu tarihten sonraki her sezon kayıt tarihinde aynı gün veya yakın günlerde, Eurosport Season Pass'a taksitli ödeme ile kaydolduysanız, sezonun geri kalan kısmında her ay aynı gün veya yakın günlerde ve her sezon yenileme döneminde tahsilat yapılacaktır).
Erişimim ne kadar süre için geçerlidir?
Bir Eurosport Season Pass size en az bir sezon boyunca erişim sağlar.
Eurosport Season Pass'ın dönem başında peşin ödeme ile temin edilmesi durumunda her sezon minimum geçerli dönem, sezonluk peşin ödemenizi tahsil ettiğimiz gün başlar.
Eurosport Season Pass'ın taksitli ödeme ile temin edilmesi durumunda her sezon minimum geçerli dönem, o sezon erişimi için ilk taksidi tahsil ettiğimiz gün başlar.
Eurosport Season Pass'ınız aşağıda detaylıca bn açıklandığı adresinde yer alan kullanım koşulları uyarınca iptal edilmediği sürece geçerli olmaya devam edecektir.
Nasıl iptal ederim?
Eurosport Season Pass'a ücretsiz erişim süresi ile kaydolduysanız, ücretsiz erişim süresi sona ermeden önceki herhangi bir zamanda Hesap bölümünüzü ziyaret edip otomatik yenilemeyi iptal etmek üzere çevrim içi talimatları uygulayarak aboneliğinizi iptal edebilirsiniz. Erişiminiz ücretsiz erişim süresi sonuna kadar devam edecektir ve herhangi bir ödeme alınmayacaktır.
Eurosport Season Pass'a ücretsiz erişim süresi ile kaydolduysanız ve daha sonra bu otomatik olarak ödemeli bir aboneliğe dönüştü ise veya Eurosport Season Pass için ücretsiz erişim süresi olmadan kaydolduysanız, bir sonraki sezonunuz yeniden başlamadan önce Hesap bölümünüzü ziyaret edip otomatik yenilemeyi iptal etmek üzere çevrim içi talimatları uygulayarak aboneliğinizi iptal edebilirsiniz.
Eurosport Season Pass'a sezonluk peşin ödeme yaparak kaydolduysanız ilgili İçeriğe mevcut minimum süre sona erinceye kadar erişim sağlamaya devam edebileceksiniz ve herhangi bir geri ödeme alamayacaksınız. Bundan sonra başka tahsilat yapılmayacaktır.
Eurosport Season Pass'a taksitli ödeme ile kaydolduysanız ilgili İçeriğe içinde bulunduğunuz abonelik süresi sona erinceye kadar erişim sağlamaya devam edebileceksiniz ve muaccel olan ve henüz ödenmemiş taksitlerinizi ödemek zorunda kalacaksınız. Bundan sonra başka tahsilat yapılmayacaktır.
Eurosport Season Pass'a bir üçüncü taraf üzerinden (örneğin uygulama dükkanı veya iş ortaklarımızdan biri ile) kaydolduysanız ve aboneliğinizi iptal etmek istiyorsanız, bu işlemi ilgili üçüncü taraf üzerinden yapmanız gerekecektir. Örneğin, üçüncü taraf ile tesis etmiş olduğunuz hesabınızı ziyaret ederek Eurosport Player için otomatik yenilemeyi iptal etmeniz gerekebilir.
2. Mevcut Eurosport Pass’ınız sona erdiğinde başlamak üzere farklı bir Eurosport Pass’in düzenlenmesi
Mevcut Eurosport Pass'ınız sona erdiğinde otomatik olarak geçerli olacak farklı bir Eurosport Pass düzenleyebilirsiniz. Örneğin, Aylık Pass’tan Yıllık Pass'a geçmeye ya da hak kazandığınız bir promosyon fiyatından veya özel tekliften yararlanmaya karar verebilirsiniz.
Yeni bir Eurosport Pass oluşturduktan sonra, mevcut ve ileride geçerli olacak Eurosport Pass'ınıza ilişkin ayrıntıları, Hesabınız bölümündeki Abonelik Yönetimi kısmında görebilirsiniz.
Ne zaman farklı bir Eurosport Pass düzenleyebilirim?
Aşağıdaki durumlarda farklı bir Eurosport Pass oluşturmanız mümkündür:
(i) doğrudan bizim üzerimizden abone olduysanız; ve
(ii) uygun şartlara sahipseniz.
Bir tekliften yararlanmak da dahil olmak üzere farklı bir Eurosport Pass düzenlemek için uygun şartlara ne zaman sahip olduğunuza ilişkin ayrıntıları, siz abone olmadan önce sağlayacağız.
Bu özellik, üçüncü bir taraf üzerinden (örneğin Uygulama dükkanı veya üçüncü taraf ortaklarımızdan biri aracılığıyla) abone olduğunuz durumlarda kullanılamaz.
Mevcut aboneliğiniz sırasında farklı bir Eurosport Pass düzenlediğinizde, mevcut Eurosport Pass'ınızdaki otomatik yenileme özelliği kendiliğinden kapanacaktır. Bu durumda yeni Eurosport Pass'ınız doğrudan etkin hale gelmeyecek, ancak mevcut minimum sürenizin sonunda geçerli olacaktır.
Ödemeyi ne zaman tahsil ederiz?
Yeni Eurosport Pass’ınız için yapacağınız ödeme, Pass’ınız etkin hale geldiği tarihte, seçtiğiniz ödeme yöntemi kullanılarak tahsil edilecektir. Bu tarih, mevcut Eurosport Pass'inızın minimum süresinin sona ermesinden sonraki gün olacaktır.
Eğer yeni Eurosport Pass'ınızın ücretsiz erişim süresi varsa, bu ücretsiz erişim süresi mevcut Eurosport Pass'ınızın sona ermesinden sonraki gün başlayacaktır. Yeni Eurosport Pass için ödeme, bu ücretsiz erişim süresinin hemen ardından tahsil edilecektir.
İleride yapacağınız ödemeler, oluşturduğunuz Eurosport Pass türüne bağlı olacaktır. Mevcut Eurosport Pass’lar ile ilgili ödeme detayları için yukarıdaki 1.bölüme bakınız.
Yeni Eurosport Pass ile ilgili fikrimi değiştirebilir miyim?
Yeni bir Eurosport Pass’ı, Hesabınızı ziyaret ederek ve henüz etkin hale gelmeyen pass’ı iptal etmek için çevrim içi talimatları takip ederek, etkinleşmeden önce herhangi bir zamanda iptal edebilirsiniz. Bu durumda, mevcut abonelik döneminizin sonuna kadar mevcut Eurosport Pass'ınıza erişmeye devam edeceksiniz.
Yeni Eurosport Pass'ınız için ödeme yapıldıktan sonra aboneliğinizi nasıl sona erdireceğiniz, abone olduğunuz Eurosport Pass'ın türüne bağlı olacaktır. Mevcut Eurosport Pass’ların nasıl iptal edileceğine dair ayrıntılar için yukarıda yer alan 1.bölüme bakınız.
Son güncellenme tarihi: Nisan 2020