Beşiktaş altyapısında Atınç Nukan'ın hocalığını yapan ve A Takım'da forma giymesinde büyük pay sahibi olan Erkan Avseren çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Haber1903'e konuşan Erkan Avseren, Atınç'ın futbolu bırakmayı düşündüğünü söyledi. Beşiktaşlı eski futbolcu ve hocanın açıklamaları şu şekilde;

Futbol
Blatter, kendisiyle ilgili iddiaların kanıtlanmasını istedi
02/07/2015 - 12:22

"Atınç Nukan'a zamanında 'kulüp bul' dediler. O da beni arayarak 'Hocam top oynamak istiyorum' dedi. Bende ona, 'Yetenekli oyuncusun ve ben sana sahip çıkacağım. Gel bende oyna' dedim.

Samet Aybaba'ya Atınç Nukan'ı A2 Takımı kaptanı yapmak istediğimi ve Atınç'ı kaybetmememiz gerektiğini söyledim. O da bana 'Tamam Erkan. Sen nasıl istersen' cevabını verdi. Yaptığım görüşmenin ardından Atınç'ı aradım ve kendisiyle 1 sene çalıştım. Bilic geldikten sonra Atınç'a şans verildi ve yolu açıldı. Dün de beni teşekkür etmek için aradı.

Atınç ile ilk görüştüğüm an belki de futbolu bırakma eşiğine gelmişti. Ben sorumluluğu aldım ve ona bir şans verdim. Şimdi de Beşiktaş Kulübü'ne 5 milyon Euro gibi bir para kazandırdım. Bu da beni mutlu etti. Atınç, Avrupa'da ses getirecek bunu herkes görecek. Onu Türk futboluna kazandırdığım için çok mutluyum."

Süper Lig
Beşiktaş'ta hazırlıklar devam ediyor
02/07/2015 - 12:00
Süper Lig
Atınç Nukan ameliyat edildi
10/03/2018 - 13:48