Menu
Watch
SONUÇLAR
Sizin İçin
Futbol
Bisiklet
Basketbol
Tüm sporlar
POPÜLER SPORLAR
Futbol
Bisiklet
Basketbol
Tenis
F1
Motor sporları
Hentbol
Tüm sporlar
At Yarışı
Atletizm
Basketbol
Binicilik
Bisiklet
Bisiklet - Pist
Boks
Eskrim
F1
Futbol
Golf
Hentbol
Judo
Kış sporları
Motor sporları
Olimpiyat Oyunları
Paralimpik
Snooker
Speedway
Tenis
Voleybol
Yüzme
More
Change Version
Türkiye
International (English)
Internacional (Español)
Danmark
Deutschland
Dutch
España
France
Italia
Magyarország
Norge
Polska TVN24
România
Türkiye
United Kingdom
Help Center
HAKKIMIZDA
Eurosport hakkında
Mobil Uygulamalar
Yasal bilgi
Kullanım Koşulları
Gizlilik Politikasını
Yasal bilgi
Gizlilik Politikası
Üyelik Hakkında
Modern Kölelik Beyanı
Tercihleri Yönet
Follow us on
My Account
Kayıt ol
ANA SAYFA
Watch
SONUÇLAR
Sizin İçin
POPÜLER SPORLAR
Futbol
Futbol home
Fikstür/Sonuçlar
Dünya Kupası
Süper Lig
Türkiye 1. Ligi
Türkiye Kupası
Euro 2020
All Leagues
Bisiklet
Bisiklet home
Fikstür/Sonuçlar
Fransa Bisiklet Turu
All Competitions
Basketbol
Basketbol home
Fikstür/Sonuçlar
Basketbol Süper Ligi
Türkiye Kupası
NBA
All Leagues
Tenis
Tenis home
Fikstür/Sonuçlar
All Competitions
F1
F1 home
Takvim
Puan durumu
Motor sporları
Motor sporları home
Fikstür/Sonuçlar
F1
WRC
MotoGP
FIA ETCR
All Sports
Hentbol
Hentbol home
Fikstür/Sonuçlar
Şampiyonlar Ligi
Fransa Ligi
Almanya Ligi
All Leagues
Tüm sporlar
Hepsini göster
At Yarışı
At Yarışı home
Fikstür/Sonuçlar
Atletizm
Atletizm home
Fikstür/Sonuçlar
Diamond League
Dünya Atletizm Şampiyonası
Dünya Şampiyonaları Indoor
All Competitions
Basketbol
Basketbol home
Fikstür/Sonuçlar
Basketbol Süper Ligi
Türkiye Kupası
NBA
All Leagues
Binicilik
Binicilik home
Fikstür/Sonuçlar
Bisiklet
Bisiklet home
Fikstür/Sonuçlar
Fransa Bisiklet Turu
All Competitions
Bisiklet - Pist
Bisiklet - Pist home
UCI Track Champions League
Boks
Boks home
Fikstür/Sonuçlar
Eskrim
Eskrim home
Fikstür/Sonuçlar
World Championships
F1
F1 home
Takvim
Puan durumu
Futbol
Futbol home
Fikstür/Sonuçlar
Dünya Kupası
Süper Lig
Türkiye 1. Ligi
Türkiye Kupası
Euro 2020
All Leagues
Golf
Golf home
Fikstür/Sonuçlar
World Ranking
DP World Tour
PGA TOUR
All Competitions
Hentbol
Hentbol home
Fikstür/Sonuçlar
Şampiyonlar Ligi
Fransa Ligi
Almanya Ligi
All Leagues
Judo
Judo home
Fikstür/Sonuçlar
Kış sporları
Kış sporları home
Fikstür/Sonuçlar
Alp Disiplini
Biatlon
Nordic Combined
All Sports
Motor sporları
Motor sporları home
Fikstür/Sonuçlar
F1
WRC
MotoGP
FIA ETCR
All Sports
Olimpiyat Oyunları
Olimpiyat Oyunları home
Video
Olympic Channel
2020 Yaz Olimpiyatları
Paralimpik
Snooker
Snooker home
Fikstür/Sonuçlar
Northern Ireland Open
Masters
All Championships
Speedway
Speedway home
Fikstür/Sonuçlar
Takvim
Puan Durumu
Tenis
Tenis home
Fikstür/Sonuçlar
All Competitions
Voleybol
Voleybol home
Fikstür/Sonuçlar
Şampiyonlar Ligi
Dünya Ligi
Dünya Şampiyonası
All Leagues
Yüzme
Yüzme home
Fikstür/Sonuçlar
Uzun Kulvar Dünya Şampiyonası
All Competitions
More
Hepsini göster
Change Version
Türkiye
International (English)
Internacional (Español)
Danmark
Deutschland
Dutch
España
France
Italia
Magyarország
Norge
Polska TVN24
România
Türkiye
United Kingdom
Help Center
HAKKIMIZDA
Eurosport hakkında
Mobil Uygulamalar
Yasal bilgi
Kullanım Koşulları
Gizlilik Politikasını
Yasal bilgi
Gizlilik Politikası
Üyelik Hakkında
Modern Kölelik Beyanı
Tercihleri Yönet
Follow us on
Futbol
Fikstür/Sonuçlar
Dünya Kupası
Süper Lig
Türkiye 1. Ligi
Türkiye Kupası
Euro 2020
All Leagues
Eurosport’u İstediğiniz Anda ve Yerde İzleyin
Abone Ol
Daha fazlası için
National League 2023
Sonuçlar
2023
2023
2022
2021
2020-2021
2019-2020
23/09/2023
Wellington Phoenix Reserves
0
-
1
Auckland City
24/09/2023
Manurewa AFC
2
-
5
Wellington Olympic
Napier City Rovers
3
-
0
Petone FC
Eastern Suburbs
0
-
1
Christchurch United
Cashmere Technical
1
-
2
Auckland United FC
30/09/2023
Christchurch United
2
-
0
Wellington Phoenix Reserves
Wellington Olympic
7
-
1
Napier City Rovers
Petone FC
1
-
5
Cashmere Technical
Auckland United FC
1
-
1
Eastern Suburbs
01/10/2023
Auckland City
1
-
0
Manurewa AFC
07/10/2023
Cashmere Technical
3
-
3
Wellington Olympic
Auckland United FC
2
-
2
Christchurch United
08/10/2023
Napier City Rovers
2
-
4
Auckland City
Manurewa AFC
4
-
6
Wellington Phoenix Reserves
Eastern Suburbs
1
-
1
Petone FC
14/10/2023
Petone FC
0
-
1
Auckland United FC
Auckland City
3
-
1
Cashmere Technical
Wellington Olympic
2
-
2
Eastern Suburbs
Christchurch United
1
-
2
Manurewa AFC
Wellington Phoenix Reserves
0
-
1
Napier City Rovers
21/10/2023
Cashmere Technical
2
-
1
Wellington Phoenix Reserves
Christchurch United
3
-
0
Petone FC
Auckland United FC
1
-
3
Wellington Olympic
22/10/2023
Napier City Rovers
0
-
1
Manurewa AFC
Eastern Suburbs
1
-
2
Auckland City
28/10/2023
Wellington Olympic
2
-
1
Petone FC
29/10/2023
Wellington Phoenix Reserves
3
-
5
Eastern Suburbs
Christchurch United
2
-
1
Napier City Rovers
Auckland City
3
-
2
Auckland United FC
Manurewa AFC
5
-
3
Cashmere Technical
04/11/2023
Wellington Olympic
5
-
2
Christchurch United
Petone FC
0
-
2
Auckland City
05/11/2023
Cashmere Technical
4
-
2
Napier City Rovers
Eastern Suburbs
3
-
0
Manurewa AFC
Auckland United FC
3
-
4
Wellington Phoenix Reserves
10/11/2023
Christchurch United
2
-
4
Cashmere Technical
11/11/2023
Napier City Rovers
0
-
5
Eastern Suburbs
12/11/2023
Wellington Phoenix Reserves
3
-
2
Petone FC
Manurewa AFC
0
-
0
Auckland United FC
Auckland City
1
-
3
Wellington Olympic
18/11/2023
Auckland United FC
3
-
3
Napier City Rovers
Petone FC
1
-
2
Manurewa AFC
19/11/2023
Auckland City
2
-
3
Christchurch United
Eastern Suburbs
5
-
1
Cashmere Technical
Wellington Olympic
4
-
2
Wellington Phoenix Reserves
26/11/2023
Wellington Olympic
2
-
0
Auckland City