Manchester United kaptanı Harry Maguire, oyuncuların teknik direktör Ole Gunnar Solskajer'in görevden alınmasının ardından "büyük bir sorumluluğu" paylaşmaları gerektiğini söyledi.
Manchester United, üç yıl takımın başında olan Norveçli teknik direktör Ole Gunnar Solskajer ile alınan kötü sonuçların ardından Pazar günkü 4-1’lük Watford yenilgisi sonrası yolların ayrıldığını açıklamıştı.
Yeni teknik direktörün kim olacağı konusu henüz netlik kazanmadı. Kulüp, yeni bir teknik direktör ile anlaşıncaya kadar Solskjaer'in eski yardımcısı Michel Carrick’in takımın başına geçeceğini açıkladı.
Futbol
Juventus’a Usulsüzlük Soruşturması Açıldı
11 SAAT ÖNCE
https://i.eurosport.com/2021/10/26/3243450.jpg
Konu ile ilgili açıklamada bulunan Maguire, "Oyuncular olarak çok zor bir zaman geçirdik. Solskajer ‘e saygı duyuyoruz, onunla birlikte bir yolculuğa çıktık.” İfadelerini kullandı.
"Oyuncular olarak büyük bir sorumluluk almamız gerekiyor. Sonuçta bedelini Solskajer ödedi, hepimiz bundan dolayı çok hayal kırıklığına uğradık. Yeterince iyi olmadığımızı biliyoruz. Bunu konuştuk. Herkes başarılı olmak istiyor. "
Sezona parlak bir başlangıç ​​yaptıktan sonra, Jadon Sancho ve Cristiano Ronaldo gibi transferlerin gelişinin ardından United, endişe verici bir şekilde form düşüklüğü yaşadı ve son beş lig maçının dördünü kaybetti.
Futbol
“Değişikliklere Karşı Çıkanlar Korkak”
BIR GÜN ÖNCE
Futbol
"FIFA'yı eleştirdiğim için ödüle aday gösterilmedim"
26/11/2021 - 07:01