Dizinden yaşadığı sakatlık sebebiyle bir süredir sahalardan uzak kalan Sergio Ramos, yeniden takımla çalışmalara başladı. Sezon sonunda sözleşmesi sona erecek yıldız ismin geleceği ise merak konusu olmaya devam ediyor.
Amazon Orijinal’in yayınlayacağı ‘The Legend of Sergio Ramos’ belgesel dizisinin yaklaşan galası öncesi açıklamalarda bulunan Ramos, geleceğiyle ilgili konuştu.
"Sonunda takıma yeniden katıldım. Şimdi önümüzde sezonun en önemli bölümü var ve harika bir performans göstermek için ben de katkı vermek istiyorum. Umarım büyük bir kupa kazanabilir ve bunu taraftarlara adayabiliriz."
Futbol
2026 Dünya Kupası'nın ev sahibi şehirleri belli oldu
17/06/2022 - 10:49
Takımda kalıp kalmayacağıyla ilgili gelen soruyu yanıtlayan 34 yaşındaki futbolcu: "Keşke bir şeyler söyleyebilseydim ama şu an için her şey aynı. Tek düşündüğüm şey, geri dönmek ve sezonu mümkün olan en iyi şekilde tamamlamak. Keşke diyecek bir şeyim olsaydı ama sözleşme yenilememle ilgili yeni bir gelişme yok. Sakinim ve sadece yeniden oynayıp, kupa kazanmayı düşünüyorum." ifadelerini kullandı.
https://i.eurosport.com/2021/01/29/2980736.jpg
"Herkesi memnun edemeseniz de silemeyeceğiniz bir şey var, o da şimdiye kadar kazandığınız şeyler. Gerçek bir adam olduğumu ve ruhumu Real Madrid armasına verdiğimi bilmeleri gerek, beni endişelendiren tek şey bu. Kendimi her zaman savundum ve daima doğruyu söyledim. Dürüst, alçakgönüllü ve çalışkan biriyim. Oyuncular, sahada gösterdikleri performansa göre yargılanmalı."
15 yıldır Real Madrid forması giyen Sergio Ramos: "En üst düzeyde beş yıl daha futbol oynayabilirim. Çok kötü sakatlıklar yaşamazsam, sahip olduğum zihniyet bana yardımcı olur." diyerek sözlerini tamamladı.
Futbol
Sayılarla Premier Lig’in yeni santraforları: Darwin Nunez ve Erling Haaland
14/06/2022 - 13:09
Futbol
"Musiala, Almanya'nın geleceği"
09/06/2022 - 06:06