Dizinden yaşadığı sakatlık sebebiyle bir süredir sahalardan uzak kalan Sergio Ramos, yeniden takımla çalışmalara başladı. Sezon sonunda sözleşmesi sona erecek yıldız ismin geleceği ise merak konusu olmaya devam ediyor.
Amazon Orijinal’in yayınlayacağı ‘The Legend of Sergio Ramos’ belgesel dizisinin yaklaşan galası öncesi açıklamalarda bulunan Ramos, geleceğiyle ilgili konuştu.
"Sonunda takıma yeniden katıldım. Şimdi önümüzde sezonun en önemli bölümü var ve harika bir performans göstermek için ben de katkı vermek istiyorum. Umarım büyük bir kupa kazanabilir ve bunu taraftarlara adayabiliriz."
Tokyo 2020
Tokyo 2020 - Brazil ile Egypt - Futbol – Olimpiyatların Önemli Anları
DÜN - 14:17
Takımda kalıp kalmayacağıyla ilgili gelen soruyu yanıtlayan 34 yaşındaki futbolcu: "Keşke bir şeyler söyleyebilseydim ama şu an için her şey aynı. Tek düşündüğüm şey, geri dönmek ve sezonu mümkün olan en iyi şekilde tamamlamak. Keşke diyecek bir şeyim olsaydı ama sözleşme yenilememle ilgili yeni bir gelişme yok. Sakinim ve sadece yeniden oynayıp, kupa kazanmayı düşünüyorum." ifadelerini kullandı.
https://i.eurosport.com/2021/01/29/2980736.jpg
"Herkesi memnun edemeseniz de silemeyeceğiniz bir şey var, o da şimdiye kadar kazandığınız şeyler. Gerçek bir adam olduğumu ve ruhumu Real Madrid armasına verdiğimi bilmeleri gerek, beni endişelendiren tek şey bu. Kendimi her zaman savundum ve daima doğruyu söyledim. Dürüst, alçakgönüllü ve çalışkan biriyim. Oyuncular, sahada gösterdikleri performansa göre yargılanmalı."
15 yıldır Real Madrid forması giyen Sergio Ramos: "En üst düzeyde beş yıl daha futbol oynayabilirim. Çok kötü sakatlıklar yaşamazsam, sahip olduğum zihniyet bana yardımcı olur." diyerek sözlerini tamamladı.
Tokyo 2020
Tokyo 2020 - Japan ile New Zealand - Futbol – Olimpiyatların Önemli Anları
DÜN - 14:16
Tokyo 2020
Tokyo 2020 - Mexico ile South Korea - Futbol – Olimpiyatların Önemli Anları
DÜN - 13:52