40 yaşındaki Fransız sporcu, bu olaya da yer verdiği otobiyografisini yayınladıktan sonra yaptığı açıklamalarda benzer tecrübelere sahip insanlara da yardımcı olmak istediğini söyledi.
Yeni kitabı "I Love This Game / Bu Oyunu Seviyorum"da "Uyuduğumu zannederek yanıma gelen öğretmen ellini örtümün içine sokar ve bana dokunmaya çalışırdı. Onun yaptığının yanlış olduğunu biliyordum, bu yüzden onu itmeye ve yumruklamaya çalıştım... Hiçbir kelime çıkmıyordu karanlıkta. Ama o da kendisine dokunuyor ve yaşananlardan cinsel haz duyuyordu."
"Ailemin yanına geri döneceğimi bildiği ve evinde kaldığım son gecede, en kötü tacizini yaptı."
İngiltere Premier Ligi
Evra, West Ham United'da
07/02/2018 - 16:36
"Yıllar sonra Monaco'da oynarken, polis aradı. Bazı çocuklar bu adamla alakalı şikeyette bulunmuş ve polis bu adamın bana da bir şey yapıp yapmadığını sordu. Çünkü ben ünlüydüm ve tepki hakkında endişeliydim, yalan söyledim ve hayır dedim. Bana emin olup olmadığımı sordular ve ben onlara eminim dedim. Birçok sene hayatımı bir yalanla yaşadım. Bunun için ne kadar pişman olduğumu size anlatamam."
Evra, the Times'a yaptığı açıklamada kitabı yayınlanmadan önce annesine bu konuda bilgi verdiğini söyledi.
https://i.eurosport.com/2021/10/22/3241281.jpg
"Annemin bana ilk söylediği 'Eğer onu dava etmezsen, ben dava edeceğim. Eğer hala hayattayda ben onu öldürceğim' dedi. Çok sinirliydi. Annemi ve ailemdeki insanları biliyorum, araştırıp dava edip etmeyeceklerini göreceklerdi. Ancak ben bunu o kadar derine saklamıştım ki soruşturma için düşünmedim."
"İnsanların banaacımasını istemiyorum. Zor bir durum. Bir anne bunu kendi çocuğundan duymayı beklemez. O zamanlar bazı şeylerin ters gittiğini hissetmişti ve bana müdürün evinde neden kalmak istemediğimi sormuştu. 40 yaşıma gelince ona yaşananları söyledim. Şok oldu ve çok öfkelendi. Bu olayı kitaba koymamamı söyledi ancak çocuklarla ilgili olduğunu söylediğimde beni anladı"
"Bununla birlikte yaşamak hayatımdaki en büyük pişmanlıklardandı çünkü çok fazla insana yardım edebilirdim. Toksik masküleniteden sıkıldım. Babam için ağlamak zayıflıktı ama ağlamak zayıglık değil."
İngiltere Premier Ligi
Evra için yeni talip
06/02/2018 - 19:10
Süper Lig
Galatasaray'ın gündemi sol bek transferi
02/01/2018 - 09:43