Manchester United'ın son keşfi Adnan Januzaj, kulüpleri olduğu kadar ülkeleri de birbirine düşürmek üzere. Arnavutluk, Hırvatistan, Kosova, Sırbistan, Türkiye, Belçika ve 3 yıl daha beklerse İngiltere arasında tercih yapabilecek olan Adnan, Ocak ayından sonra kararını verecek. Ancak genç yeteneğin birçok ülkeyi elediği ve artık birkaç ülke üzerinde durduğu ifade edildi.
Babası Abidin Januzaj, Belçika basınına yaptığı açıklamada oğlunun Kosova'yı tercih etmesini istediğini ancak FIFA'nın bu ülkeye henüz milli maç izni vermediğini söylemişti. Adnan Januzaj'ın menajerliğini yürüten eski milli futbolcu Dirk Devriese ise Eurosport Türkiye'den Alper Aslan'a kısa bir açıklamada bulundu. Devriese, Türkiye'nin turnuvalarda fazla yer alamaması ve son dönemdeki başarısız futbolu yüzünden Adnan'ın iki ülke üzerinde durduğunu belirtti. İngiltere veya Belçika'yı tercih edebileceklerini söyleyen Devriese, kesinlikle duygusal davranmayacaklarını sözlerine ekledi.
İngiltere Premier Ligi
Adnan Januzaj'ın babasından Belçika açıklaması
17/10/2013 - 22:28
İngiltere ve Belçika medyasında çıkan haberlerde de Adnan Januzaj'ın büyük bir ihtimalle İngiltere'yi tercih edeceği ancak Belçika'nın da alternatifler arasında ikinci sırada yer aldığı belirtilmişti.
İspanya Ligi
Manchester United 150 milyon avro teklif etti
14/09/2013 - 13:23
Süper Lig
Trabzonspor'da flaş gelişme! Karar verildi...
08/11/2014 - 14:07