Arsenal'e transfer olduktan sonra takımın çehresini değiştiren ve liderliğe yükselmesinde aslan payına sahip olan Mesut Özil bu kez dolaylı olarak bir hayranını yaktı!
Uganda'da yaşayan Henry Dhabasani, Arsenal'in Manchester United'ı yeneceğine dair iddiaya girdi. Ancak bahis için ortaya çok abartı bir şey koydu. Dhabasani evi ve arabasını öne sürdü. United taraftarı olan Rashid Yiga ise 'Tamam' dedi.
Doğu Uganda'da yaşayan ikili aile büyüklerinin de birlikte olduğu ortamda iddiayı kağıda döktü ve maçı izlemeye koyuldu. Maçın son anına kadar Mesut'a ve Arsenal'e güvenen Henry Dhabasani mübasaka 1-0 sona erince şoka girdi. Müsabaka bittiğinde Yiga'nın bir evi vardı. Dhabasani'nin üç karısı ve beş çocuğunun ise başını sokacak çatısı gitmişti bile!
İngiltere Premier Ligi
Divock Origi Liverpool'da
29/07/2014 - 16:59
Özellikle Afrika'da yaşayan İngiltere Ligi taraftarlarının buna benzer abartılı davranışlarda bulunduğunu hatırlıyoruz. 2009'da Nijerya'da Manchester Unitedlı bir otobüs şoförü, Barcelona forması giyen bir grubun üstüne otobüsünü sürmüş 4 kişinin ölümüne 10 kişinin de yaralanmasına sebep olmuştu.
Birkaç hafta önce de Kenya'da bir Arsenal taraftarı, Lig Kupası'nda takımı kaybedince üstünde Arsenal formasıyla kendini asmıştı.
MESUT'UN REAL MADRID GÜNLERİNDEN HARİKA GÖRÜNTÜLER
VİDEO
İngiltere Premier Ligi
Steven Gerrard'a Amerika'da gösterilen sevgi "Yok artık" dedirtiyor
29/07/2014 - 16:33
İngiltere Premier Ligi
"Drogba sanki hiç gitmemiş gibi"
29/07/2014 - 14:28