Alisson'un babasının yaşadığı trajedi gibi olaylar hakkında konuşmakta zorlandığını ifade eden Klopp, Chelsea maçı hakkında notlar alırken şu ifadeleri kullandı:
"Sanırım programa geldiğimden beri en zor cümleleri bu yayında yazıyorum. Tabii ki kalecimiz Alisson Becker'den bahsediyorum. Dürüst olmak gerekirse onun hakkında konuşmak neredeyse imkansız, o yüzden yazmak daha iyi olabilir."
"Dünyada son zamanlarda çok fazla insan hayatını kaybetti. Kulübümüzün bu durumdan nasibini alan üyeleri var. Liverpool şehrinde, bu ülkenin her yerinde ve dünyanın dört bir yanında çok sayıda insan, çok sevdikleri birini kaybetmenin acısıyla başa çıkmak zorunda kaldı."
Futbol
Michael Carrick ile devam
3 SAAT ÖNCE
"Takım arkadaşımız Alisson'un yaşadıkları gerçekten çok trajik. Hiç kimse, Alisson ve ailesinin neler hissettiklerini açıklayacak durumda değil. Bunu yapmak yerine Alisson'a, kulübümüzün kendisini ve ailesini ne kadar sevdiğini söylemek istiyorum."
https://i.eurosport.com/2018/12/11/2480759.jpg
"Alisson, kişiliği ve yaşayış biçimi ile babasını her gün gururlandırıyor."
"Hepimiz Alisson'a ihtiyacı olan zamanı vermeliyiz. Alisson, taraftarımızın desteğini hissetmeli."
Alisson, Sheffield United ile oynanan maçta forma giymemişti. Tecrübeli file bekçisi takımının dün gece Chelsea'ye 1-0 mağlup olduğu maçta ilk 11'deki yerini aldı.
Futbol
Klopp’tan Van Dijk’a Övgüler
DÜN - 22:27
Futbol
FIFA, Arap Kupası’nda Yeni Teknolojisini Deneyecek
30/11/2021 - 07:25