Tottenham'dan ayrılmasına kesin gözüyle bakılan Harry Kane için transfer dedikoduları bu yaz gündemi bir hayli meşgul edeceğe benziyor. İngiltere Milli Takımı Teknik Direktörü Gareth Southgate, bu transferin Euro 2020 sırasında olmayacağına inandığını söyledi.
Kane’in peşindeki kulüpler ise Manchester United, Manchester City ve Chelsea olarak gösteriliyor.
33 kişilik İngiltere kadrosunun açıklanmasının ardından konuşan Southgate, “Harry Kane hakkında konuşacağımı düşünmüyorum. Bizimle birlikte tek bir hedefi var ve o da Avrupa Şampiyonası’nı kazanmak.”
Futbol
"Tarihin en iyilerinden biri"
2 SAAT ÖNCE
Şu anda bu hedefin ne kadar önemli olduğunun farkında. Kulübü açısından olup biten her şey onun ve Tottenham'ın arasındadır.”
https://i.eurosport.com/2018/09/17/2420718.jpg
“Geçtiğimiz günlerde bazı açıklamalar yaptı fakat Euro 2020 sırasında bu transferin gerçekleşmesi bana kalırsa olası gözükmüyor.”
“Eylül’de görüştüğümüzde bu durum farklı olurdu, telefon aramaları asla durmazdı. Fakat çoğu anlaşma turnuva bitince ya da turnuva başlamadan birkaç hafta önce yapılır.”
“Çoğu oyuncumuzun anlaşmalarını turnuvadan sonra yapmalarını tercih ederim.”
11 Haziran’da Türkiye-İtalya maçı ile başlayacak Euro 2020 heyecanı, 11 Temmuz’da Wembley'deki final maçıyla son bulacak.
Futbol
Galler cephesi çok mutlu
DÜN - 07:42
Futbol
Millilerimiz siftah için sahada
16/06/2021 - 15:05