Manchester City, geçtiğimiz ay Anfield Stadyumu’nda karşı karşıya geldikleri maçın ardından gerçekleştiğini iddia ettiği olay için Liverpool yönetimine resmi bir şikayette bulundu.
Bu resmi şikayetin ardından soruşturma başlatan Liverpool, Manchester City maçında tükürme olayıyla ilgili soruşturmasını sonlandırdı.
2-2 beraberlikle sonuçlanan maçın, Manchester City’nin attığı ilk golden sonra gerçekleştiği iddia edilen tükürme olayı ile ilgili Liverpool yönetimi soruşturmasını tamamlayarak resmi bir açıklama yayınladı.
Futbol
FIFA, Arap Kupası’nda Yeni Teknolojisini Deneyecek
15 SAAT ÖNCE
Liverpool tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: "Geçen ay Anfield'da Manchester City'ye karşı oynadığımız maçta gerçekleştiği iddia edilen bir olayla ilgili şikayetin ardından tam ve kapsamlı bir soruşturmayı tamamladık.”
https://i.eurosport.com/2021/10/01/3229587.jpg
"Toplanan kanıtlar önemliydi ve Manchester City, taraftarlarının, görevlilerinin, düzenleme yapılmamış video görüntülerini ve CCTV kayıtlarını içeriyordu.”
"Kulübün resmi yaptırım süreçlerini takip ettik ve şikayetçiden toplanan kanıtlara ve alınan bilgilere dayanarak uygun adımlar atıldı. Bu soruşturmaya destek veren ve bu konuyu kapanmış sayan tüm taraflara teşekkür etmek istiyoruz” dedi.
Futbol
Juventus’a Usulsüzlük Soruşturması Açıldı
27/11/2021 - 21:05
Futbol
“Değişikliklere Karşı Çıkanlar Korkak”
27/11/2021 - 08:33