Saha içinde göstermiş olduğu inişli çıkışlı performansla eleştiri oklarının her zaman hedefinde olan Manchester United'ın Fransız yıldızı Paul Pogba, şampiyonluk parolasıyla çıkılan EURO 2020 öncesinde kariyeriyle ilgili düşüncelerini basın toplantısında paylaştı.
Manchester United ile bir yıllık sözleşmesi kaldığını ifade eden Pogba, tamamen milli takımına odaklanmış olduğunu belirtti.
"Herkes biliyor ki bir yıllık sözleşmem kaldı. Sezonu tammaladık. Avrupa Ligi finali oldu ve sonra tatile girdim. Kontrat hakkında görüşme yapmadım. Teknik direktör Ole Gunnar Solskjær ile oturup sözleşmemi konuşmadım henüz."
Futbol
Luka Modric, İngiliz basınının kibrinden yakındı
7 SAAT ÖNCE
"Hala Manchester United'ın oyuncusuyum."
Futbolcu olarak daha da tecrübelendiğinin altını çizen 28 yaşındaki Fransız orta saha, "Şu andaki tek düşüncem EURO 2020. 'Şampiyonaya odaklanmadı çünkü kendi geleceğini düşünüyor.' şeklinde yorumlar duymak istemiyorum. Geçmişe göre daha tecrübeliyim. Şu ana odaklanmış durumdayım. Sözleşmem ile ilgili konularda menajerim olan bitenle ilgilenecek." ifadelerini kullandı.
Paris Saint-Germain Başkanı Nasser Al Khelaifi ile telefonda transfer konusunda konuşup konuşmadığı merak edilen Pogba, Başkan Al Khelaifi'nin telefon numarasının kendisinde olmadığını vurguladı.
https://i.eurosport.com/2021/06/04/3146285.jpg
Futbol
A Milli Takım'ın EURO 2020 serüveni başlıyor
11/06/2021 - 17:18
Futbol
Son Atak Bükücü: "Türk Duvarı"
10/06/2021 - 13:09