Futbol
Süper Lig

Şener: Kim haklı göreceğiz

Share this with
Copy
Share this article

sadri şener

Image credit: AA

ByEurosport
01/03/2012 at 12:38

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, Yıldırım Demirören’in Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı seçilmesi ve kurulların oluşturulması sırasında yapılan eleştirilere, “Attığımız adımların ne kadar haklı olduğunu herkes yakında görecek” diyerek yanıt verdi.

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, TFF seçimlerinde Yıldırım Demirören’i desteklediğini açıklamasının ardından taraftarlardan tepki almıştı. TFF yönetim kuruluna giren Taylan Üner ve Mustafa Beyazlı’nın etkin konumlara getirilmemeleri, Trabzonspor’un kurulların değişmesini istememesine rağmen Etik Kurul haricindeki kurullarda yapılan değişiklikler, Şener’e tepkinin dozunu artırdı.

Başkan Şener ise, Yıldırım Demirören’i desteklemelerinde ne kadar haklı olduklarını yakında herkesin göreceğini belirterek, “İki arkadaşımız yönetim kuruluna girdi. Kurullar değişti ama o değişen kurullara da arkadaşlarımızı soktuk. Bugüne kadar sürecin hep dışında kaldık ama artık sürecin tam içindeyiz. Süreci yöneten ve istediğini alan bir güç haline geldik. Yıldırım Demirören’le sürekli görüşüyoruz. Şu anda camiadan ve taraftarlardan tepki var ancak attığımız adımların ne kadar yerinde ve haklı adımlar olduğunu yakında herkes görecek” ifadesini kullandı.

Süper Lig

Haftanın maçı Yıldırım'ın

01/03/2012 AT 12:07

Divan Başkanlık Kurulu’ndan açıklama
Trabzonspor Divan Başkanlık Kurulu, 10 Mart 2012’de yapılacak olan Divan Genel Kurul Toplantısı’nda, Divan Başkanlık Kurulu Başkanlığı’na aday olacak kişilerin 8 Mart günü akşamına kadar başvurularını yapmaları gerektiğini açıkladı. Açıklamada, “10 Mart günü yapılacak Olağan Divan Genel Kurul toplantısında, Divan Başkanlık Kurulu Başkanlığına aday olacak divan üyeleri başvurularını tüzüğümüzün 50 ve 69. maddeleri gereği listeleriyle birlikte en geç 08 Mart 2012 perşembe günü saat 18.00’e kadar başvurularını Divan Başkanlık Kuruluna vermekle yükümlüdür. Aksi halde adaylığı geçersiz sayılacaktır” denildi.

Süper Lig

Brozek hırsızlık kurbanı

29/02/2012 AT 20:53
Süper Lig

Trabzonspor'un sakatlık raporu

29/02/2012 AT 17:47
Related Topics
FutbolSüper LigTrabzonspor
Share this with
Copy
Share this article

Latest News

Futbol

‘Yüzyılın Yeteneği’nden istenmeyen adama | Mario Götze’nin düşüşü

20 SAAT ÖNCE

Latest Videos

Futbol

1996 Atlanta Olimpiyatları: Brezilya-Nijerya | Geniş Özet

00:04:54

Most popular

WEC

The Race All-Star - 16/05

16/05/2020 AT 13:47
View more