Futbol
Süper Lig

Ali Dürüst Lucescu ile geliyor!

Share this with
Copy
Share this article

lucescu galatasaray

Image credit: Eurosport

ByEurosport Türkiye
21/03/2014 at 10:56
@uguraktan

Ünal Aysal'ın karşısına çıkmaya hazırlanan Ali Dürüst, Mircea Lucescu'yu yeniden Galatasaray'a getirmeyi hedefliyor.

Sarı-Kırmızılı takımın özellikle Chelsea karşısında tarihinin en kötü futbollarından birisini oynayarak Avrupa defterini kapatmasının ardından 'erken seçim' sesleri giderek yükselmiş durumda.

Galatasaray camiasının en önemli isimlerinden biri olan Ali Dürüst'ün olası bir erken seçim durumunda Başkan Ünal Aysal'ın karşısına çıkmasına kesin gözüyle bakılıyor.Arkasında çok önemli bir destek olan Dürüst'ün teknik adam çalışmalarına bile şimdiden başladığı iddia ediliyor. Alınan bilgilere göre Ali Dürüst'ün seçim kozu Mircea Lucescu olacak. Galatasaray'ın efsane teknik adamlarından biri olan Luce'yi ikna etme görevi ise Abdurrahim Albayrak verildi. Rumen hoca ile çok yakın dost olan Albayrak'ın Dürüst'e, "Bu işi bana bırakın. Onu kesin ikna ederim" dediği öğrenildi.

Süper Lig

Stoch dönüş hazırlığında

21/03/2014 AT 10:32

Aysal'ın hedefi Dürüst'ü yanına almak
Daha önce de birçok kez Galatasaray'ın gündemine gelen Lucescu her seferinde "Shakhtar Donetsk'ten ayrılmayı düşünmüyorum" yanıtını vermişti. Fakat Rumen hocanın şu anki durumu Sarı-Kırmızılılar'a umut verecek cinsten. Ukrayna'daki olaylar nedeniyle çok huzursuz olan Luce'nin sezon sonunda Shakhtar ile yollarını ayırmasına kesin gözüyle bakılıyor. Ünal Aysal'ın Ali Dürüst ve Abdurrahim Albayrak'ı yanına çekip Lucescu'yu göreve getirme ihtimali de bulunuyor.

Taraftarın kalbindeki isim
2000-2002 yılları arasında Galatasaray'da görev yapan Mircea Lucescu özellikle Avrupa'daki başarılarla adından söz ettirdi... Rumen teknik adam, Sarı- Kırmızılı taraftarların kalbinde çok önemli bir yer edindi.

Muslera'dan Twitter isyanı! / TIKLA OKU

Süper Lig

Januzaj'dan heyecanlandıran 'Türkiye' açıklaması

21/03/2014 AT 10:27
Futbol

Galatasaray neden daha iyi? Takımda neler değişti?

10/02/2020 AT 14:23
Related Topics
FutbolSüper LigGalatasaray
Share this with
Copy
Share this article

Latest News

Futbol

Süper Lig’e dönüş | Trabzonspor

12 SAAT ÖNCE

Latest Videos

Futbol

1996 Atlanta Olimpiyatları: Brezilya-Nijerya | Geniş Özet

00:04:54

Most popular

WEC

The Race All-Star - 16/05

16/05/2020 AT 13:47
View more