Süper Lig'e fırtına gibi başlayan, liderliğe kadar yükselen ancak Galatasaray derbisinden sonra düşüşe geçen Beşiktaş, bir yandan da transferlerle uğraşıyor. Önceliği iç transfer olan siyah beyazlılar, iki yıldızını takıdma tutmaya çalışıyor. Mayıs ayından bu ayana yeni sözleşme önerilen Portekizliler hala Beşiktaş yönetimine bir yanıt vermezken, siyah beyazlılarda sabırlar taşıyor.
İki futbolcusunu da önemli bedeller ödeeyerek kadrosuna katan Beşiktaş, futbolcularını bedavaya kaptırmak istemiyor. Ancak hem Almeida hem de Fernandes, istedikleri yüksek ücretlerle Beşiktaş yönetimini adeta çileden çıkardı. İmza parası dahil olmak üzere birçok bahane ile işi yokuşa süren Fernandes ve Almeida, gitmekte kararlı gözüküyor. Önceliklerinin alacakları yıllık ücret olduğu belli olan Fernandes ve Almeida, fedakarlık yapmıyor.
Futbol
Beş sene, 29 maç
02/11/2020 - 10:23
Bunu bilen Beşiktaş yönetimi ise B planını şimdiden hazırladı. Siyah beyazlılar, devre arasında iki oyuncusunu da elden çıkarıp Ronaldinhoo ve Adebayor ile o bölgeleri takviye etmek istiyor. Eğer iki oyuncu için beklenen bedeller ödenirse Almeida ve Fernandes ile Ocak ayında yollar ayrılacak.
Futbol
Hugo Almeida ülkesine döndü
17/07/2018 - 09:00
Süper Lig
Adebayor'dan intihar itirafı
24/04/2018 - 11:49