Beşiktaş derbisi hazırlıklarını sürdüren Galatasaray'ın bu sabah yaptığı antrenmanda Felipe Melo ve Gökhan Zan'ın kavgası idmana damga vurdu. Sarı kırmızılı takımın çift kale maçında bir pozisyon sonrasında ikili bir anda tartışmaya başladı. Forma rekabetinin üst düzeyde olduğu Galatasaray'da Melo ve Gökhan Zan'ın kavgası büyümeden önlendi. İlk olarak araya Mancini'nin girdiği kavga diğer futbolcuların da araya girmesiye büyümedi. Melo ve Gökhan Zan, topun kornere çıkıp çıkmadığı konusunda tartışma yaşadı. Birbirlerine bağıran ve itişen futbolcular daha sonra sözlü olarak tartışmaya devam etti. Ancak araya futbolcular ve teknik adam Mancini girdi.
Melo bir anda Gökhan Zan'ın üzerine yürüyünce Gökhan Zan çileden çıktı ve sözlü atışma başladı. Hürriyet Gazetesi'nden Ali Naci Küçük'ün verdiği detaya göre ise Gökhan Zan'ın duruma isyan ettiği ve "Biz size saygı duyuyoruz. Siz de bize saygı duyacaksınız. Biz sizi başımızın üzerine koyuyoruz. Yeter" diye bağırdığı belirtildi.
Tugay arkalarından koştu!
Antrenmanın tamamlanmasıyla önce Gökhan Zan, ardından da Melo tesislere girdi. Bu sırada yardımcı antrenör Tugay Kerimoğlu'nun da hızla tesislere girmesi dikkati çekti. Brezilyalı futbolcu Melo, daha önce de takım arkadaşı Albert Riera ile antrenmanda tartışmış, soyunma odasında kavga etmişti.
Süper Lig
Galatasaray'da bundan sonra neler olacak?
20/02/2014 - 10:19
Beşiktaş derbisi hazırlıkları sürerken yaşanan bu olay kısa sürede tatlıya bağlandı. Drogba'nın Antalyaspor deplasmanında Mancini ve Tugay kerimoğlu'nun elini sıkmamasıyla gözlerin bir anda çevrildiği sarı kırmızılı takımda yaşanan bu sıkıntı çok çabuk tatlıya bağlandı.
video
Süper Lig
Galatasaray'dan bedelli sermaye artırımı açıklaması
20/02/2014 - 08:45
Futbol
"Premier Lig şampiyonluğunu zorlamalıyız"
17/08/2021 - 05:26