Diego Ribas'la anlaşan ve Brezilyalı yıldıza imza attırmaya hazırlanan Fenerbahçe, transferde hareketli saatler yaşıyor. Son gelen bilgilere göre Fenerbahçe'de Stoch'un ardından bir ayrılık daha gerçekleşmek üzere.

İşte Fenerbahçe'nin 'Stoch' kararı / TIKLAYIN

Yeni adresi Brezilya mı, Bursa mı?
Fenerbahçe'nin uygulanan yabancı kontenjanı sıkıntısından dolayı yollarını ayırmak üzere olduğu Cristian Baroni, Corinthians'ın 1 numaralı transfer gündemi. Bursaspor teknik direktörü Şenol Güneş'in de kadrosuna katmayı çok istediği Baroni için Brezilya basını Corinthians'ın devreye girdiğini yazdı.
Süper Lig
Galatasaray Tarık transferinde sona yaklaştı
03/07/2014 - 12:49
Corinthians'ı bekliyor
Bursaspor'un menajeriyle bir görüşme gerçekleştirdiği Brezilyalı yıldız eski kulübü Corinthians'ın da teklifini dinlemek istediğini iletti. İlk tercihinin Fenerbahçe'de 1 sene daha top oynamak olduğunu söyleyen Baroni'nin Brezilya kulübünden gelecek teklife göre kararını vermesi bekleniyor.
Corinthians'a yakın Brezilya gazetelerinde de yer alan haberlerde oyuncunun Bursaspor'un da gündeminde olduğu ve Corinthians'lı yetkililerin eski oyuncularını kaptırmak istemediklerini ifade ettiği belirtildi.
Cristian Baroni'nin Fenerbahçe ile sözleşmesi 2015 Haziranında sona eriyor.

Dünya Kupası'nın en güzel muhabirleri / TIKLAYIN

Süper Lig
Ünal Aysal'dan Mevlüt ve Almeida açıklaması
03/07/2014 - 12:47
Süper Lig
Kibar Feyzo 'gitme' demişti ama...
13/08/2014 - 19:59