Şampiyonluk yolunda rakiplerine büyük bir fark atarak rahatlayan Fenerbahçe, transferde de geri durmuyor. Sarı lacivertli takımın teknik direktörü Ersun Yanal'ın bir yandan takımı şampiyonluğa taşırken bir yandan da gelecek yılın takımını oluşturduğu ve yeni sözleşme imzalar imzalamaz listesini yönetime vereceği öğrenildi.
Kadrosunda halihazırda 13 yabancı futbolcusu bulunduğu için yabancı transferi öncesinde elindeki yabancıları çıkartmayı hedefleyen Fenerbahçe'de iyi bir teklif gelmesi halibde Alves, Kuyt ve Emenike dışında tüm yabancılarla yollar ayrılabilir.
Önümüzdeki sezon yapacağı transferlerle yaş ortalamasını düşürmek isteyen sarı lacivertli takımda transfer listesinin başında bulunan futbolcuysa Fenerbahçeli taraftarların hiç de yabancı olmadığı bir isim olan Kevin Kampl.
Süper Lig
Emre takımdan ayrı çalıştı
29/03/2014 - 13:45

Fenerbahçe'nin listesinin başında Sloven oyuncu bulunuyor

Görsel kaynağı: Imago

Sezonun henüz başında oynanan Salzburg-Fenerbahçe maçında oynadığı futbolla taraflı tarafsız tüm futbolseverleri kendine hayran bırakan Sloven oyuncu, takımının Avusturya Ligi'nde yaşadığı şampiyonlukta da başrolde yer almıştı.
Fenerbahçe'nin devre arasında da görüştüğü ancak sonuç alamadığı futbolcunun bonservisinin 7 milyon Euro'dan 13 milyon Euro'ya yükseldiği öğrenilirken, Liverpool ve Dortmund'un da Kampl için teklif yapmaya hazırlandığı iddia edildi.

Belhanda'nın menajerinden Fenerbahçe açıklaması / TIKLA OKU

Süper Lig
Sivas son saniyede güldü
29/03/2014 - 13:26
Futbol
Rüyaya Atılan İmza: Ozan Tufan
25/08/2021 - 15:32