Futbolseverler 26 Şubat 2014'te muhteşem bir düelloya tanıklık edecek. Şampiyonlar Ligi'nde Galatasaray, Chelsea'yi son 16 turu ilk maçında Arena'da ağırlayacak. Roberto Mancini ve Jose Mourinho arasında yaşanacak savaşın ilk cephesi transferde açıldı bile!
İki gün önce sızan iddialara göre Galatasaray scout (Oyuncu izleme) ekibi Inter'de top koşturan Andrea Ranocchia'yı takip ediyor. Serie A'da 14 maçta forma giyen ancak Walter Mezzari'nin hâlâ ilk 11'e koymaktan imtina ettiği Ranocciha'nın kiralık ya da satılık olarak gitmesi muhtemel.
Inter Sportif Direktörü Piero Ausilio ise herhangi bir teklifin gelmediğini Eurosport İtalya'ya açıkladı. Yine de dedikoduların kendi kulağına kadar geldiğini de söylemeden geçmedi.
Türkiye Kupası
Galatasaray - Tokatspor maçının gollerini izleyin
15/01/2014 - 20:13
2010'da Genoa'da 19 milyon Euro'ya transfer edilen yıldız oyuncuyu Mancini'nin çok istediği, hatta ne pahasına olursa olsun savunma oyuncusunun kadroya katılmasını yönetime salık verdiği gelen haberler arasında.

2013 Andrea Ranocchia, Inter

Görsel kaynağı: Resmi Siteden Alınmıştır

Mourinho'nun da bunu bir itibar savaşı haline getirebileceği ve Galatasaray'ın çıkamayacağı meblağlara çıkıp işi bitirebileceği iddia ediliyor. Roberto Mancini ise Inter'deki bağlantılarını kullanıp, Galatasaray'ın kadrosuna bu yıldızı katmanın savaşını veriyor.
Türkiye Kupası
Amrabat: Kalmak istiyorum
15/01/2014 - 19:41
Futbol
Rüyaya Atılan İmza: Ozan Tufan
25/08/2021 - 15:32