Son günlerde alınan sonuçlarla gündemden düşmeyen Galatasaray için Belçika basınından çok ciddi bir transfer açıklaması geldi.
Chelsea maçı ile başlayan kötü süreçte Mancini’nin gönderileceği iddia edilirken Ünal Aysal ve oyuncular hocalarına destek çıktı. Sarı kırmızılılarda her şey normalleşmeye başlarken Belçika’da yayın yapan Het Nieuwsblad gazetesinde Galatasaray’la ilgili çok önemli bir transfer gelişmesi ortaya çıktı.
Ayrılacağını açıkladı!
Mancini’nin yaptığı son basın toplantısında geleceğin takımını kurmak için burayı tercih ettim açıklaması sıcaklığını korurken Belçika basınından çok önemli bir iddia ortaya atıldı. Adı birçok kez Galatasaray’la anılan Anderlect savunma oyuncusu Cheikhou Kouyaté Belçika basınına yaptığı açıklama ile sezon sonunda takımdan ayrılacağını açıkladı.
Futbol
Taraftar çıldırdı!
26/03/2014 - 22:11

İLK EUROSPORT.COM TÜRKİYE DUYURMUŞTU / TIKLA OKU

Galatasaray ya da Arsenal!
Het Nieuwsblad gazetesine önemli açıklamalarda bulunan Senegalli futbolcu Anderlect kulübünün kendisi için çok önemli olduğunu ve kendisine çok şeyler kazandırdığını ifade etti. Kouyate artık ayrılma vaktinin geldiğini söylerken Anderlect’le son maçlarıma çıkıyor olabilirim bana çok şeyler kazandıran kulübüme ben de bir şeyler kazandırmak istiyorum diyerek veda mesajını verdi.
Het Nieuwsblad gazetesinin haberine göre; Kouyate’nin transferi için Arsenal ve Galatasaray büyük bir rekabetin içine girdi. Haberde Arsenal’in ve Galatasaray’ın oyuncuyla uzun süredir ilgilendiği ve Kouyate’nin sezon sonunda iki takımdan birine transfer olacağı aktarıldı. Gazetede yer alan haberde ayrıca Kouyate’nin Galatasaray’da oynamaya sıcak baktığı ve daha fazla forma şansı bulabileceği düşüncesiyle rotasını İstanbul’a çevireceği ifade edildi.

Kouyate

Görsel kaynağı: Eurosport

Süper Lig
Galatasaray'dan UEFA açıklaması
26/03/2014 - 15:16
Süper Lig
Kibar Feyzo 'gitme' demişti ama...
13/08/2014 - 19:59