Galatasaray'ın Fenerbahçe derbisinden galibiyetle çıkmasının ardından sarı kırmızılılarda flaş gelişmeler yaşanıyor.
Dün akşam oynanan derbi mücadelesinde rakibi Fenerbahçe'yi 1-0 yenmeyi başaran Galatasaray'da sular durulmuyor. Kendisi için hayati bir önem taşıyan Fenerbahçe maçından galibiyetle çıkan sarı kırmızılılarda tam beyaz bir sayfa açılmak üzereyken Selçuk ve Mancini arasında yaşananlar yönetimi harekete geçirdi.
Aysal el atıyor!
Dün akşam alınan Fenerbahçe galibiyetinin ardından ne Galatasaray taraftarı ne de yönetimi galibiyete sevinemedi. Selçuk ve Mancini arasında yaşanan tartışma ve sonrasında Selçuk'un formasıyla pazubandını çıkartıp sahayı terketmesi camiada adeta şok etkisi yarattı.
Süper Lig
Ezeli rekabet öncesi çirkin görüntüler! VİDEO
06/04/2014 - 21:06
Olayları Arena'daki locasından takip eden Ünal Aysal'ın Selçuk'un oyundan çıkarken gösterdiği tepkiye çok kızdığı ve özellikle galipken böyle bir şey yapmasından dolayı çok rahatsız olduğu ifade edildi.

Mancini: Selçuk'a yere yatmasını söyledim o çıkmak istedi / tıkla oku

Radikal karar!
Selçuk'un oyundan çıkarken pazubandını atması ve formasını Ujfalusi'ye vermesi yönetim kanadında büyük tepki toplarken flaş bir öneri geldi. Galatasaraylı bazı yöneticilerin ve Aysal'ın Selçuk'un bu hareketinden sonra kaptanlık konusunda önemli bir karar alabileceği ve Didier Drogba'nın takımın birinci kaptanı olacağı belirtiliyor.
Aysal sinyali vermişti!
Cuma günü TT Arena'da Ali Kırca ve üç gazetecinin sorularını cevaplayan Ünal Aysal, burada yaptığı konuşmada Drogba ile sözleşme yenilemek istediklerini belirtmişti. Bunun yanında Aysal'ın özellikle Drogba hakkında 'takımdaki lider eksikliğini gideren bir oyuncu' sözü Fildişili yıldızın gelecek sezon takımda kalması halinde kaptan olacağı şeklinde yorumlanmıştı.

Selçuk formayı da kaptanlık pazubandını da çıkardı! / TIKLA OKU

Süper Lig
Tehlikeli yakınlaşma! Emre ve Melo kavga etti mi?
06/04/2014 - 20:51
Süper Lig
Kibar Feyzo 'gitme' demişti ama...
13/08/2014 - 19:59