Eurosport, Chelseali yıldız oyuncu John Terry'nin muhtemel Galatasaray transferinin detaylarına ulaştı. İşte John Terry transferinin şifreleri:
İngiliz basınında çıkan haberde, John Terry’nin sezon sonunda sözleşmesinin sonra ereceği ve İngiliz oyuncunun 1 Ocak’tan itibaren kulüplerle görüşme yapmaya başlayabileceği belirtildi.
Galatasaray’ın Chelsea’nin yıldızı için vergiler düşüldükten sonra yıllık 3.2 milyon pound olmak üzere 1 yılı opsiyonlu olmak üzere 3 yıllık sözleşme teklif edeceği ifade edildi. Sözleşmede; oyuncunun ilgisini çekebilecek, Şampiyonlar Ligi performansına bağlı bir bonus paketi olacağı da iddia ediliyor.
İngiltere Premier Ligi
Şok görüntülere Eurosport ulaştı!
15/11/2013 - 13:10
Schalke ile oynanan Şampiyonlar Ligi maçı öncesi takımdaki geleceği hakkında açıklamalarda bulunan İngiliz oyuncu, kariyerinin bu döneminde en önemli şeyin takımda aldığı süreler olduğunu söylemişti. İngiliz kaynaklarından gelen haberlere göre Terry’nin daha fazla süre alacağı bir takıma gitmeye sıcak baktığı belirtiliyor.
''Lider'' oyuncu John Terry
Transferin bir başka detayı ise Chelsea’da 30 yaş üstü futbolculara uygulanan katı sözleşme politikası. Bu kurala göre, takımda 30 yaş üstü oyuncuların sözleşmeleri her sene birer yıl olarak uzatılıyor.
Galatasaray Teknik Direktörü Roberto Mancini’nin yıldız oyuncuyu istemesi üzerine, Galatasaray'ın görüşmeler için Mancini’nin Türkiye’ye gelmesinde etkili olan menajerin Muzzi Özcan’ın konuyla yakından ilgilendiği de gelen haberler arasında.
İngiltere Premier Ligi
Wayne Rooney'ye dev teklif
15/11/2013 - 12:56
Futbol
"İtalya bir kez daha ders verdi"
12/07/2021 - 08:49