Fenerbahçe'nin olağanüstü kongresinde kazanan taraf Aziz Yıldırım oldu. Aziz Yıldırım 6821 oy alırken rakibi Mehmet Ali Aydınlar 2383 oy aldı. 176 oy geçersiz sayıldı.
Oy sayım işlemi devam ederken salona gelen Nihat Özdemir, 1 numaralı sandığın yanına geldi ve sayımı izledi. Saatlerce ayakta duran Nihat Özdemir, kutulardan Aziz Yıldırım'ı gösteren sarı oy pusulalarının çokluğunu görünce sevincini çevresindeklerle paylaştı. Sürekli olarak tebrik telefonları alan Özdemir, Aziz Yıldırım'ı da cebinden arayarak bizzat son durumu kendisine bildirdi.
Sonuçlar Yıldırım lehine çıkmaya başlayınca hayli keyiflenen Özdemir, "Ortada bir emeğimiz var. Bunca yıl boş yere uğraşmak istemedik. O yüzden sevinçliyim" derken, Aydınlar'ın oturduğu tribüne bakarak bomba bir açıklama yaptı.
Futbol
Aziz Yıldırım ve Mehmet Ali Aydınlar kaç oy aldı? İşte Fenerbahçe kongresindeki son gelişmeler
03/11/2013 - 16:02
Yönetimde yer almayan Özdemir, Aydınlar ve ekibinin oturduğu bölüme bakarak, "Kaybedenlerle oturmayı hiç sevmem" dedi. Bunun üzerine Özdemir'in çevresindekiler bu yoruma hayli güldü.
Yaklaşık 1 saat daha yerinden kıpırdamayan Özdemir resmi sonuçların ardından Yıldırım'ın yanına gidip kutladı ve salondan ayrıldı.
Futbol
Fenerbahçe Galatasaray maçı hangi gün saat kaçta Fenerbahçe Galatasaray ilk 11'ler
03/11/2013 - 15:01
Süper Lig
Bursaspor antrenmanında Sercan Yıldırım şoku
12/10/2017 - 10:39