Türkiye'nin en önemli iletişim devi Türk Telekom, düşen kar marjları nedeni ile Galatasaray ve Fenerbahçe ile olan kontratlarını uzatmama kararı aldığını iki büyük kulübe gönderdiği mektupla bildirdi.
Türkiye'de iki dev kulübün ana forma sponsoru olan Türk Telekom, hem G.Saray hem de Fenerbahçe ile olan kontratlarını uzatmadı.
Sarı kırmızılı kulübün 5 yıldır forma-göğüs sponsoru olan Türk Telekom ile G.Saray’ın yolları 31 Mayıs 2014 tarihi sonu ile ayrıldı. ‘Kol artı göğüs reklamı karşılığında 9.5 milyon dolar’ olan Telekom anlaşmasını sona erdirdi.
Süper Lig
Fenerbahçe kafilesi Kayseri'ye geldi
16/05/2014 - 13:08
Ve Galatasaray takımı da bugün Kayseri Erciyes maçında son kez Türk Telekom yazılı forma ile sahaya çıkacak Sarı kırmızılı kulübün forma sponsorluğu için Körfez Ülkeleri ve Uzak Doğu firmaları ile görüşmeleri hızlandırdığı ortaya çıktı.
G.Saray’ın talebi yıllık 10 milyon euro
Şampiyonlar Liginde mücadele etmesi beklenen Galatasaray formasının üzerine yazdırmak istediği ve sarı kırmızılıların Devler Ligi vizesini artık garantiledikten sonra görüşmelerin hızlanacağı belirtildi.
G.Saray Kulübü, Türk Telekom’dan elde ettiği yıllık 9.5 milyon dolarlık geliri yeni anlaşmada sezon başına 10 milyon euroya çekmek istiyor.
Ali Naci Küçük-Hürriyet
Futbol
Liverpool, gençleriyle güldü
02/12/2020 - 12:39
Futbol
BUNDESLIGA – GENEL DEĞERLENDİRME
20/11/2020 - 08:17