Roberto Mancini'nin ayrılmasıyla büyük bir belirsizlik içine düşen Galatasaray taraftarını önümüzdeki günlerde çok sıcak transfer gelişmeleri bekliyor. Transferleri kendisinin yapmak istediği bilinen Ünal Aysal uzun süredir Galatasaray'ın transfer listesinde olan milli yıldızlarla prensipte anlaştı.

Brezilya'da açıkladı / ‘'Galatasaray’dan teklif aldım'' / tıkla oku

Ünal Aysal transferi bitiriyor
Geçen sezon devre arasında Galatasaray'ın gündemine gelen ancak transferi gerçekleşmeyen Eskişehirsporlu Tarık Çamdal, Trabzonspor'dan Olcan Adın ve Saint-Étienne'den Mevlüt Erdinç'e sarı kırmızılı formayı giydirmek isteyen başkan Ünal Aysal'ın iki haftaya kadar üç transferi de sonuçlandıracağı aktarıldı. Transferde yerli isimlere ağırlık verdiklerini her fırsatta dile getiren Aysal'ın takımı emanet edecekleri teknik direktörün belli olmasından sonra istenilen oyuncularla son pürüzleri giderip imza attırması bekleniyor.
Dünya Kupası
Casillas'ın gol yememe serisi fena bozuldu
13/06/2014 - 21:44
Transferler için para+takas formülü
Gelecek sezon takımda düşünülmeyen Dany, Eboue, Hajrovic gibi isimlerle yollarını ayırmayı planayan Galatasaray yönetimi yapılacak transferlerde mali dengeleri bozmamak için az bonservis ödeyip takımda düşünülmeyen yerli ve yabancı isimleri takasda kullanmak istiyor. Saint-Étienne kulübüne Mevlüt Erdinç için 2 milyon Euro+Dany'yi öneren Ünal Aysal'ın Tarık Çamdal ve Olcan Adın transferlerinde de aynı yola başvurduğu biliniyor. Olcan için Trabzonspor'un inadının kırılmasını bekleyen sarı kırmızılılar Tarık için de önümüzdeki hafta Eskişehirspor başkanı Mesut Hoşcan'la görüşecek.

Beşiktaş'ta 'Fred' sesleri / TIKLA OKU

Yabancı transferi yeni hocayla
Takımdaki yabancıları göndermeden yabancı oyuncu transfer etmeme kararı alan Ünal Aysal'ın hedefteki yerli isimlere iki hafta içerisinde imza attırmayı hedeflediği bilgisine ulaşıldı. Aysal'ın takımda düşünülmeyen yabancı isimlerle yollarını ayırdıktan sonra da yeni teknik direktörle takıma katkı sağlayacak yabancı isimler üzerinde duracağı ve harekete geçeceği belirtildi. Özellikle Ukrayna'daki durumu yakından takip eden Galatasaray'ın Shakhtar Donetsk'ten bir kaç oyuncuyla temasta olduğu dile getiriliyor. Teknik Direktörlük için Lucescu'nun Shaktar'la yapacağı görüşmeyi bekleyen Galatasaray'ın Rumen hocadan olumlu cevap alması durumunda onun da desteğiyle Ukrayna kulübünden transfer yapabileceği yüksek ihtimal olarak görülüyor. Hatırlanacağı üzere Texeira ve Luiz Adriano'nun isimleri Galatasaray'la anılmıştı.
Mustafa Göksel / @mgoksell
Dünya Kupası
İspanya-Hollanda / MAÇ ÖZETİ
13/06/2014 - 09:30
Süper Lig
Kibar Feyzo 'gitme' demişti ama...
13/08/2014 - 19:59