Galatasaray'da kalıp kalmayacağı belli olmayan yıldız futbolcu için İngiltere'den yeni bir iddia ortaya atıldı. Ada basınına göre bu transferin bitmemesi için hiçbir neden yok. İngiliz medyası yönetimin bu transfere onay vermek üzere olduğunu da iddia etti.
Dün TT Arena'ya geldiler
Galatasaray'ın Inter'den transfer ettiği Hollandalı orta saha oyuncusu Wesley Sneijder'i Galatasaray elden çıkarabilir. Sezon başı ve ocak ayında da Wesley Sneijder'i isteyen Manchester United'ın oyuncuya ilgisi bitmiyor. Juan mata'nın transferine rağmen orta sahaya yaratıcı bir oyuncu takviyesi isteyen david Moyes ve ekibi Galatasaraylı yöneticilerle Sneijder hakkında görüştü. Caber Erkin için TT Arena'da yerini alan Manchester United gözlemcileri, Sneijder'in iyi performansınan da memnun kaldı.
Süper Lig
Bursaspor kongreye gidiyor!
07/04/2014 - 16:47
Sneijder'in transferi hakkında konuşan sportif koordinaör Bülent Tulun, "Sneijder için sezon başında resmi olmayan bir teklif almıştık fakat bunu kabul etmedik" demişti. Bu sözlerin ardından Bülent Tulun ile görüşen İngiliz basını transfer için uygun ortam oluşabileceğinin sinyallerini aldı. Galatasaray Başkanı Ünal Aysal da Sneijder'in transfer durumu ve bonservis bedeli üzerine konuştu. "15 milyon Euro bonservis bedelini getiren takımla Sneijder'in transferini görüşürüm" diyen Aysal Sneijder'e açık kapı bıraktı. Wesley Sneijder de daha önce "İçinde Manchester United'ın da olduğu bazı kulüpler bana teklifte bulunmuştu fakat hem ben hem de kulübüm bu transfere sıcak bakmamıştık. burası benim evim gibi ve ayrılmayı hiç düşünmedim." demişti.
Futbol
Amatör kümeden Finlandiya Ligi'ne
07/04/2014 - 16:44
Futbol
Beş sene, 29 maç
02/11/2020 - 10:23