Faruk Ilgaz Tesisleri'nde gerçekleştirilen toplantıda Başkan Aziz Yıldırım şu ifadeleri kullandı:
"Doğudan batıya, kuzeyden güneye tüm Türkiye Fenerbahçe olacak. Tekrar söylüyorum, daha önce de dediğim gibi 3 yıl sonra bırakacağım. Bunu herkes bilsin. TFF ve UEFA diyor ki, oyunculara vs. borcunuz olmayacak. Ama madalyonun bir de diğer yüzü var. Benim almam gereken haklar var."
"Savaş başlıyor"
"Biz eskiden yayın hakları payının %13-14'ünü alırken, artık %11'ini alıyoruz. Bu %10'a kadar da düşecek. Tamam havuz devam etsin ama biz hakkımızı istiyoruz. Benim yayın ve İddaa haklarımda serbest olmalıyım. Bu olduktan sonra da devlet ne isterse onu yapacağım. Buradan söylüyorum, biz bu konuda mahkemelere gidiyoruz. Gerekiyorsa yurtdışında da gideceğiz. Benim hakkımı TFF mi veriyor, devlet mi veriyor, bilmem. Hakkım verilmezse savaş başlıyor. Bunu herkes böyle bilsin!"
Futbol
Rüyaya Atılan İmza: Ozan Tufan
25/08/2021 - 15:32
"Passolig yüzündne seyirci azaldı"
"Passolig'den dolayı seyirci sayısında ciddi bir düşüş var. Bu düşüşün Passolig'le alakası olmadığını söyleyip konuyu farklı yere çekmeye çalışıyorlar ama durum ortada. Sırf bizde değil bütün takımlarda hasılat ve seyirci azalması var. Aslında Passolig'i en başta yanlış tanıttılar. Sanki fişleme varmış gibi bir algı oluştu."
"Mayıs ayında gelin"
"Herkes mayıs ayında gelip projelerini anlatsın, başkan adayı olsun. Ama yalancı pehlivan gibi konuşmak yok. Gerekirse ben çekilirim, başkasına oy veririm. Fenerbahçe'nin zarar görmesini istemem." Aziz Yıldırım, Yüksek Divan Toplantısı'nda yaptığı konuşmanın ardından, üyelerden büyük alkış aldı.
Fanatik
Futbol
EXXEN yeni yayıncı oldu
25/06/2021 - 13:28
Futbol
Son Atak Bükücü: "Türk Duvarı"
10/06/2021 - 13:09