İşte Emre Belözoğlu'nun açıklamaları;
Çok iyi gidiyor. 4. senemiz oldu çok güzel bir kam ortamı var. Her futbolcuya nasip olmaz, bu tesislerde emeği geçen herese teşekkür ediyorum. İyi çalışıyoruz hocayla artık tecrübelendik hoca bizi biz hocayı iyi çalışıyoruz. Umarım sakatlıksız ve kazaısz bu kampı bitiririz.
Yeni forma başımızın belası oldu. 6. senem bugün itibarıyla altıncı senem oldu Fenerbahçe'de... Gördüğüm en iyi 3. forma diyebilirim satışlar çok iyi gidiyormuş taraftarımız her zaman yanımızdaydı ama bu sene yoğun ilgi var. Herkes bizim formaları 100'e ulaştı sanırım. Parayı alıp Aziz Yıldırım'a geri vereceğiz sanırım. (Gülerek)
Portekiz Ligi
Brahimi Porto'da
23/07/2014 - 10:20

Futbol tarihinin en pahalı transferleri / TIKLAYIN

Fikstür ve şampiyonluk yarışı!
Fikstür nereden baktığınız önemli. Önce içeride sonra dışaırda oynamıştık. Geçen seneyi domine ettik ama bu sene zorlu olacak kabul etmemiz gerekiyor. Bize karşı farklı oynuyorlar, avantaja çevirebilecğeimiz faktörler ama ama ilk hafta itibariyle kendi sahamızda seyircimizle birlikte kolay bir sezon olmayacak. Bizi zorlu bir sezon bekliyor.
4. yıldız kimine göre daha farklı rakamlar var. Galatasaray ile rekabeti düşündüğümüzde bu tatlı bir rekabet getirecektir. Umarım biz takacağız 4. yıldızı geçen seneden devam ederken 4. yıldız gelecektir.
3-4 yıldır kendime dikkat ediyorum. Gençliğimizde bu kadar eğitimli ve bilinçli değildik. Bu sene de kampa gitmem etkili oldu. Hocanın verdiği programa sadık kalmaya çalıştım, Ramazan girince araya dikkat ettim, yaş olunca da daha fazla dikkatli olmanız gerekiyor.
Geçmişte adele sakatlığı problemi yaşıyordum. Geçen sene bileğim kırılınca 2-2.5 ay ara verdim. Tabiki her maçta oynamak isterim. Ben biraz daha geç öğrendim profesyonel yaşamayı. Bu yüzden kendimi eleştiriyorum. Saha içinde rakip zemin bunlar ortaya çıkabiliyor. Umarım bunları bu sene yaşamam.

Portekizli yıldızın talibi çok / TIKLAYIN

Yanlış anlaşıldığını düşünüyor musun?
Kimse kimseyi izleyemez. Ben hiçbir zaman saha içindeki profilimin süper olduğunu söylemedim bunu kaubl ettim. Benim için oynadığım takımlardaki başarıdır önemli olan. Camialar tarafından sevildim. Ben kimse beni sevsin diye uğraşmadım. Ben sevgi veya nefret beslemiyorum. Bizim ülkemizde insanların fikirleri oluşuyor bilgileri olmadan, ben öyle bir insan değilim. Bizim ülkemizdeki değer yargıları kötü bir profilim varsa düzlemeye çalışırım ama çetin bir mücadele içinde olmam.
Süper Lig
Galatasaray'dan servet istedi
23/07/2014 - 10:11
Futbol
Emre Belözoğlu: "Esas olan, konuşmaktan çok saha içinde iş yapmak"
05/11/2019 - 21:20