Fikret Orman'ın resmi internet sitesinden yayınladığı yazı şu şekilde;
"Bugün 19.03.2015...
Hepimiz, dünyadaki tüm Beşiktaşlılar için en gururlu, en onurlu gün...
UEFA Avrupa Ligi
Taraftarlar Beşiktaş - Club Brugge maçını da boş geçmedi
19/03/2015 - 07:57
Beşiktaşımız, Serencebey semtinde yirmi iki yürekli büyüğümüz tarafından kurulmuş, 112 yıldır nesillerden nesillere gururla taşınmış, milyonların sevgisiyle bugünkü çağdaş düzeyine ulaşmıştır. Beşiktaş’ı 112 yıldır tertemiz duygular, sevgi, aşk, fedakarlık, emek, hizmet, dayanışma, birlik ve beraberlik ayakta tutmuştur. Bizim en büyük gücümüz, bu değerlerimizdir.
Beşiktaşımız, Türkiye’nin en büyük, ilk ve öncü kulübüdür. 112 yıldır ezeli rekabet, ebedi dostluk çerçevesinde gerçekleştirdiğimiz sportif yarışta büyük bir tarih yazdık.
Beşiktaşımız’ı bir semt takımı olarak doğup, dünyanın tanıdığı bir kulüp haline getiren şanlı tarihine; yeni zaferler, yeni şampiyonluklar, Avrupa ve dünya arenasında başarılarla dolu devamlılık, çağdaş vizyon kazandırmak için hep beraber omuz omuza, yılmadan, azimle çalışmaya devam edeceğiz.
Siyah-Beyaz renklere gönül veren siz değerli taraftarlarımız oldukça nice 112 yıllar kutlamaya devam edeceğiz.
Beşiktaş Jimnastik Kulübü’nün başkanı olarak kulübümüzün 112. yılında dünyadaki tüm Beşiktaşlılar’ı en içten dileklerimle kutluyor, Beşiktaşımız’ın bugünlere gelmesinde emek vermiş tüm değerli Beşiktaşlılar’ı minnetle, şükranla anıyorum.
Fikret Orman
Beşiktaş JK Yönetim Kurulu Başkanı

İLGİLİ:

Beşiktaş doğum gününde tarih yazma peşinde

UEFA Avrupa Ligi
İşte Beşiktaş - Club Brugge maçının muhtemel 11'leri
19/03/2015 - 06:47
Futbol
EXXEN yeni yayıncı oldu
25/06/2021 - 13:28