Gaziantepspor Kulübü As Başkanı ve Basın Sözcüsü Halil İbrahim Karataş, takımları lehine hiç penaltı çalınmadığını belirterek, "Sabır da bir yere kadar. Gaziantepspor'un hakkını artık kimseye yedirmeyiz" dedi.
Celal Doğan Tesisleri'ndeki antrenman sırasında gazetecilere açıklama yapan Karataş, Gaziantepspor'un hakkını kimseye yedirmeyeceklerini belirtti.
Geçen 22 haftada Gaziantepspor lehine hiç penaltı çalınmadığını ifade eden Karataş, itiraz ettiklerinde ise yönetici olsun futbolcu olsun anında cezalandırıldıklarını vurguladı. 
Süper Lig
Beşiktaş'tan Orkan Çınar açıklaması
24/07/2017 - 07:27
Yaptığı bu açıklama sonrasında da cezalandırılacağını savunan Karataş, şunları söyledi:
"Futbolcu gidiyor hakeme itiraz ediyor, anında hemen ceza. Hakeme kim ceza verecek. Fransa, İngiltere federasyonuna mı şikayet edelim. Tabi ki Türkiye Futbol Federasyonu'na şikayet edeceğiz. Bunun ötesi yok. Herkes ayağını denk alsın kardeşim. Sabır da bir yere kadar. Gaziantepspor'un hakkını artık kimseye yedirmeyiz." 
Geçen haftaki Kasımpaşa maçında da penaltılarının çalınmadığını, hatta rakip oyuncunun yerde "şov" yaptığını ileri süren Karataş, "Günah değil mi bizim futbolcularımıza, yöneticilerimize. Günah değil mi hocalarımıza, taraftarımıza" diye konuştu.
Süper Lig
Beşiktaş ve Fenerbahçe PFDK'da
30/05/2017 - 15:14
Süper Lig
Şampiyon Beşiktaş!
28/05/2017 - 17:55