Trabzonspor'un yeni teknik direktörü Ersun Yanal, takımdaki sorunları tek tek tespit ederken kalede yaşanan soruna transfer yaparak çözüm bulmayı hedefliyor.

Onur Kıvrak'ın sakatlanmasının ardından kaleci Fatih Öztürk'ün performansı camiada hayal kırıklığı yaratırken teknik direktör Ersun Yanal'ın ilk olarak kaleci transferi istediği belirtildi. Onur'un sezonu kapatmış olması sebebiyle yerine tecrübeli bir isim arayan bordo mavililerin ilk tercihi Dünya Kupası'nda harikalar yaratan Meksikalı kaleci Guillermo Ochoa.

Süper Lig
Galatasaray'dan Volkan Demirel açıklaması
17/11/2014 - 11:26

İspanyol basını doğruladı
İspanyol basını Trabzonspor'un Meksikalı kaleciye ciddi bir teklif yaptığını yazarken 'Memo' lakaplı futbolcuyla da görüşüldüğü ifade edildi. Trabzonspor'un Malaga'da forma giyen kaleci için İspanyol kulübüne satın alma opsiyonlu bir kiralama teklifinde bulunulacağı aktarılırken bu transferin Trabzonspor'un UEFA Avrıpa Ligi'nde yoluna devam etmesi durumunda netleşeceği belirtildi.

Ochoa sezon başında Malaga'ya bonservis bedeli ödenmeden transfer olmuş ve yeni kulübüyle 3 yıllık sözleşme imzalamıştı.

VİDEO

Futbol
Alpay'ın fotoğrafı Almanya'da gündem oldu!
17/11/2014 - 10:57
Süper Lig
Samandıra'da Ersun Yanal sesleri
28/11/2018 - 19:37