Beşiktaş yönetimi, Jeremy Mathieu ve Adriano'yu transfer etmek için ısrarını sürdürüyor. Son günlerde iki futbolcu için temaslarını arttıran futbol komitesi, Barcelona'ya gitti. İspanyol ekibi yetkililer ile pazarlıkları yüzyüze yürütmek isteyen siyah beyazlılar, transferde önemli aşama kaydetti.
Hem Mathieu, hem de Adriano konusunda ciddiyetini ortaya koyan yönetimin, Barcelona'da ile yaptığı ilk görüşme olumlu geçti. İki oyuncu için de bonservis bedeli pazarlığını yürüten yetkililer, 2 gün içinde transferleri tamamlamayı planlıyor.
Bir kaç gün daha İspanya'da kalacak olan futbol komitesi üyeleri, bir yandan da futbolcuların menajerleri ile görüşüyor. 32 yaşındaki Fransız stoper Mathieu ve 31 yaşındaki Brezilyalı sol bek Adriano, kulüplerin anlaşması halinde Beşiktaş ile 3'er yıllık sözleşme imzalayacak.
Futbol
Drama, entrika ve mücadeleye hazır olun; Premier Lig döndü!
17/06/2020 - 07:07
Sol bek ve stoper transferlerini Avusturya kampında görmek isteyen teknik direktör Şenol Güneş ise yönetimden haber bekliyor. Güneş iki futbolcu için de olumlu rapor verirken, transferlerin kısa sürede tamamlanmasını istedi.
Kaynak: NTV Spor
Portekiz Ligi (Futsal)
Jeremy Mathieu'nün yeni durağı Sporting Lizbon
07/07/2017 - 14:44
Süper Lig
Fenerbahçe'de gözler Kjaer'e çevrildi
16/06/2017 - 10:33