San Marino'yu 5-0'lık skorla geçen ve Dünya Kupası Elemeleri’nde ilk maçına çıkan İngiltere, pazar günü ise Arnavutluk karşısında kendini gösterecek.
Arnavutluk’un Tiran şehrinde oynanacak olan maç, Tiran yerel polis müdürlüğünün oyun için güvenliği sağlayabileceği konusunda şüphe taşıyordu.
Arnavutluk Futbol Federasyonu, yerel polis tarafından takımların güvenliğinin sağlanacağının garanti edilmediği bilgisi verildiğini dile getirirken, İngiltere Futbol Federasyonu ise bu duruma karşılık, “İlgili makamlarla iletişim kurmaya devam edeceğiz.” açıklamasında bulunmuştu.
Futbol
Luka Modric, İngiliz basınının kibrinden yakındı
DÜN - 12:26
Dünya Kupası Elemeleri için karşı karşıya gelecek olan Arnavutluk-İngiltere'nin üst makamlarca yapılan görüşmeler sonrasında Air Albania Stadyumu'nda seyircisiz bir şekilde karşı karşıya geleceği aktarıldı.
https://i.eurosport.com/2021/03/25/3017852.jpg
Arnavutluk Futbol Federasyonu seyircisiz maç kararı öncesinde, “Bugün, 28 Mart’ta oynanacak maç için Tiran şehrindeki yerel polis müdürlüğünün maç öncesinde, sırasında ve sonrasında güvenliği sağlayabileceğini garanti edemeyeceğini dile getiren bir mektup aldık.” ifadelerini kullanmıştı.
Futbol
A Milli Takım'ın EURO 2020 serüveni başlıyor
11/06/2021 - 17:18
Futbol
Pogba: "Tecrübeliyim"
10/06/2021 - 23:24