San Marino'yu 5-0'lık skorla geçen ve Dünya Kupası Elemeleri’nde ilk maçına çıkan İngiltere, pazar günü ise Arnavutluk karşısında kendini gösterecek.
Arnavutluk’un Tiran şehrinde oynanacak olan maç, Tiran yerel polis müdürlüğünün oyun için güvenliği sağlayabileceği konusunda şüphe taşıyordu.
Arnavutluk Futbol Federasyonu, yerel polis tarafından takımların güvenliğinin sağlanacağının garanti edilmediği bilgisi verildiğini dile getirirken, İngiltere Futbol Federasyonu ise bu duruma karşılık, “İlgili makamlarla iletişim kurmaya devam edeceğiz.” açıklamasında bulunmuştu.
Futbol
Şampiyonlar Ligi yoksa Kane de yok
12 SAAT ÖNCE
Dünya Kupası Elemeleri için karşı karşıya gelecek olan Arnavutluk-İngiltere'nin üst makamlarca yapılan görüşmeler sonrasında Air Albania Stadyumu'nda seyircisiz bir şekilde karşı karşıya geleceği aktarıldı.
https://i.eurosport.com/2021/03/25/3017852.jpg
Arnavutluk Futbol Federasyonu seyircisiz maç kararı öncesinde, “Bugün, 28 Mart’ta oynanacak maç için Tiran şehrindeki yerel polis müdürlüğünün maç öncesinde, sırasında ve sonrasında güvenliği sağlayabileceğini garanti edemeyeceğini dile getiren bir mektup aldık.” ifadelerini kullanmıştı.
Futbol
Muzlar, Kırık Düşler ve Bir Film: Heleno de Freitas Efsanesi
18 SAAT ÖNCE
Futbol
Kylian Mbappe ve PSG sözleşme yenilemek için görüşüyor
19 SAAT ÖNCE