Hessischer Rundfunk’un haberine göre, geçtiğimiz haftalarda Galatasaray’la anlaşma noktasına gelen Cenk Tosun için bir Türk takımı daha devreye girdi. Kendisiyle Galatasaray’ın haricinde bir başka Türk takımının daha ilgilendiğini doğrulayan genç oyuncu, bunun hangi kulüp olduğu hakkında yorum yapmıyor.
Fakat Bild’in haberine göre de Tosun’la ilgilenen diğer kulüp Kayserispor. İki üç gün içerisinde kararını vereceğini söyleyen 19 yaşındaki futbolcu, kendisiyle 3,5 yıllık sözleşme imzalamaya hazır olan Galatasaray’la ilgili tereddütlerini de “Böyle büyük kulüplerde ihtiyacım olan şansı bulamayabilirim” şeklinde dile getirerek bir anlamda Eintracht Frankfurt’ta yaşadıklarını aynısını yaşamak istemediğini de söyledi.
Süper Lig
Cenk Tosun sarı-kırmızı olacak mı?
09/01/2011 - 16:05
Eintracht Frankfurt’un A takımında forma şansı bulamayan ve bu nedenle rezerv takımla maçlara çıkan Tosun, aslında 2012’ye kadar sürecek olan sözleşmesindeki özel bir madde uyarınca bu sezon A takımla 10 kez resmi maça çıkmazsa sezon sonunda serbest kalma hakkı kazanacak. Kulüp başkanı Heribert Bruchhagen, Cenk Tosun için kendilerine resmi bir teklif gelmediğini söylerken, yapılan yorumlara göre de oyuncunun sezon sonunda bedelsiz olarak ayrılmasındansa devre arasında para kazandırarak gitmesine sıcak bakıyor.
Futbol
Cenk Tosun siftah yaptı, Almanya kazandı
16/11/2010 - 21:46
Futbol
Rüyaya Atılan İmza: Ozan Tufan
25/08/2021 - 15:32