Futbol
Türkiye 1. Ligi

Adem Alkaşi Boluspor'da

Share this with
Copy
Share this article
ByEurosport Türkiye
13/01/2014 at 16:10
@uguraktan

Boluspor, Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Sanica Boru Elazığspor'un defans oyuncusu Adem Alkaşi'yi renklerine bağladı.

PTT 1. Lig takımlarından Boluspor, Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Sanica Boru Elazığspor'un defans oyuncusu Adem Alkaşi'yi renklerine bağladı. Kulüpte düzenlenen imza töreninde konuşan Profesyonel Futbol Şube Sorumlu Asbaşkanı Cüneyt Koparan, Adem'in Süper Lig tecrübesi olduğunu, PTT 1. Ligi'ni de yakından tanıdığını, birkaç hafta süren görüşmenin ardından transferin gerçekleştiğini söyledi. Koparan, transferin Boluspor camiası ve Adem için hayırlı olmasını dileyerek, "Adem ile 1,5 yıllık anlaşma yaptık. İstikrarlı bir oyuncu. Lig ortalaması 30 maçın üzerinde. İnşallah Bolumuza hayırlı, uğurlu olur" diye konuştu.

Transfer çalışmalarının sürdüğünü aktaran Koparan, teknik heyet ve transfer komitesinin belirlediği mevkilere nokta transfer yapmak istediklerini, boşa atılacak paraları olmadığını, takıma direkt katkı sağlayacak oyuncularla görüştüklerini, 2 ya da 3 nokta için transfer düşündüklerini dile getirdi. Adem Alkaşi ise Boluspor yönetiminin transfer konusunda kendisine iyi niyetle yaklaştığını anlatarak, "Boluspor, köklü bir kulüp. Bu kulübün şu an bulunduğu ortamdan ben de rahatsızım. Elimizden gelenin en iyisini yaparak, Boluspor'u bu sene hak ettiği yere taşımak istiyoruz. Gelecek yıl ise Boluspor'ın 50. yılı. Bu yılda da Boluspor'u Süper Lig'e taşımak istiyoruz" şeklinde konuştu.

Türkiye 1. Ligi

Gaziantep evinde Karşıyaka'ya şans tanımadı

08/03/2015 AT 18:46

Alkaşi, PTT 1. Lig'deki takımların birbirini yenecek güçte olduğunu, Boluspor'un ligin başından beri şansız şekilde maçlar kaydettiğini, güzel seri yakalayarak bunu telafi edebileceğini vurguladı.

Türkiye 1. Ligi

Adanaspor derbi hazırlıklarını tamamladı

07/03/2015 AT 17:19
Türkiye 1. Ligi

Kayserispor'a moral ziyareti

06/03/2015 AT 16:25
Related Topics
FutbolTürkiye 1. Ligi
Share this with
Copy
Share this article