Bordo-mavililer, son dönemlerde galip gelmekte zorlandığı Medical Park Antalyaspor karşısında sahadan galibiyetle ayrılarak, kupada çeyrek finale yükselmek ve ligde oynayacağı Galatasaray maçı öncesinde moral bulma amacında. Karadeniz ekibi, karşılaşmanın hazırlıklarını bugün tamamladıktan sonra akşam saatlerinde Antalya'ya hareket edecek.
Kulüp genel sekreteri Hasan Yener, Medical Park Antalyaspor ile ligde oynadıkları maçlarda istedikleri sonuçları alamadıklarını anımsatarak, ''Bu sezon da Trabzon'da oynadığımız maçta berabere kaldık, orada kaybettik. Ancak, bu maçın havası farklı olacak. Telafisi olmayan bir maç oynayacağız. Bu sezonki hedefimiz kupayı kazanmak. Dolayısıyla Antalyaspor'u da geçmek zorundayız'' dedi.
Yener, takımda eksik ve sakatlıkların bulunduğunu da kaydederek, ''Ancak şu bir gerçek, Trabzonspor'un sahaya çıkan her futbolcusu diğerini aratmaz. Güzel bir maç olacağını düşünüyorum. Özellikle hava şartlarının iyi olduğu Antalya'da güzel bir sonuç ile kupada bir üst tura çıkarız'' diye konuştu.
Futbol
Rüyaya Atılan İmza: Ozan Tufan
25/08/2021 - 15:32
Medical Park Antalyaspor'u eledikleri yıl kupayı kazanmalarına ilişkin olarak ise Yener, ''Ligde zorlandık, ancak kupada bize şanslı geldiler. Yine umarım böyle olur'' ifadelerini kullandı.
Futbol
EXXEN yeni yayıncı oldu
25/06/2021 - 13:28
Futbol
Şampiyonlar, En İyiler, En Görkemli Takımlar
20/10/2020 - 12:18