Türkiye Kupası'nda 3. Tur maçları
TarafındanEurosport Türkiye
Güncellendi 05/11/2014 - 17:34 GMT+2
Türkiye Kupası 3. Turu'nda yapılan son gün maçlarında Bayburt İl Özel İdare, Manisaspor, Adana Demirspor ve FBM Makina Balçova Yaşamspor gruplara kaldı.
FBM Makina Balçova Yaşamspor'dan ikinci sürpriz
Ziraat Türkiye Kupası 3. turunda normal süresi 0-0 biten karşılaşmada, uzatma bölümünde bulduğu golle PTT 1. Lig temsilcisi Elazığspor'u 1-0 mağlup eden Spor Toto 3. Lig ekibi FBM Makina Balçova Yaşamspor, kupada gruplara kaldı.
Ziraat Türkiye Kupası 3. turunda normal süresi 0-0 biten karşılaşmada, uzatma bölümünde bulduğu golle PTT 1. Lig temsilcisi Elazığspor'u 1-0 mağlup eden Spor Toto 3. Lig ekibi FBM Makina Balçova Yaşamspor, kupada gruplara kaldı.
Stat: Kemalpaşa Ulucak
Hakemler: Bülent Çenet, Berkan Püsküller, İrfan Genç
FBM Makina Balçova Yaşamspor: Ogün Çebi, İskender Sahat, Ömer Serbest, Ömer Esenkaya, Aykut Karaman, Kadir Ari (Dk. 74 Adem Şahin), Altan Aksoy, Oğuzhan Yıldırım, Melik Yeğin (Dk. 118 Emre Doğan), Battal Demirbilek, Yunus Emre Mest (Dk. 115 Murat İrişli)
Elazığspor: Mücahit Atalay, David Deniz Kılıç, Erdinç Yalaz, Mehmet Oktay Aykurt, Murat Kalkan, Berk Yıldız (Dk. 46 Birol Hikmet), Enis Kahraman, Muhammed Ali Doğan, Hakan Bilgiç (Dk. 60 Murat Tosun), Atilla Yıldırım (Dk. 46 Mehmet Çakır), İmamyerdiyev
Gol: Dk. 114 Yunus Emre Mest (FBM Makina Balçova Yaşamspor)
Sarı kartlar: Dk. 23 Altan Aksoy, Dk. 41 Oğuzhan Yıldırım, Dk. 94 Yunus Emre Mest (FBM Makina Balçova Yaşamspor), Dk. 7 Erdinç Yavuz, Dk. 107 Mehmet Oktay Aykurt (Elazığspor)
Hakemler: Bülent Çenet, Berkan Püsküller, İrfan Genç
FBM Makina Balçova Yaşamspor: Ogün Çebi, İskender Sahat, Ömer Serbest, Ömer Esenkaya, Aykut Karaman, Kadir Ari (Dk. 74 Adem Şahin), Altan Aksoy, Oğuzhan Yıldırım, Melik Yeğin (Dk. 118 Emre Doğan), Battal Demirbilek, Yunus Emre Mest (Dk. 115 Murat İrişli)
Elazığspor: Mücahit Atalay, David Deniz Kılıç, Erdinç Yalaz, Mehmet Oktay Aykurt, Murat Kalkan, Berk Yıldız (Dk. 46 Birol Hikmet), Enis Kahraman, Muhammed Ali Doğan, Hakan Bilgiç (Dk. 60 Murat Tosun), Atilla Yıldırım (Dk. 46 Mehmet Çakır), İmamyerdiyev
Gol: Dk. 114 Yunus Emre Mest (FBM Makina Balçova Yaşamspor)
Sarı kartlar: Dk. 23 Altan Aksoy, Dk. 41 Oğuzhan Yıldırım, Dk. 94 Yunus Emre Mest (FBM Makina Balçova Yaşamspor), Dk. 7 Erdinç Yavuz, Dk. 107 Mehmet Oktay Aykurt (Elazığspor)
Bayburt da gruplara kaldı
Ziraat Türkiye Kupası 3. turunda, Bayburt Grup Özel İdare Gençlik ve Spor, normal süresi 2-2 sona eren ve uzatma bölümünde gol olmayan maçta, Bucaspor'u penaltı atışları sonucu 5-4 yenerek gruplara yükseldi.
Ziraat Türkiye Kupası 3. turunda, Bayburt Grup Özel İdare Gençlik ve Spor, normal süresi 2-2 sona eren ve uzatma bölümünde gol olmayan maçta, Bucaspor'u penaltı atışları sonucu 5-4 yenerek gruplara yükseldi.
Stat: Gençosman
Hakemler: Halil Sayın, Suat Fidan, Soner Akgün
Bayburt Grup Özel İdare Gençlik ve Spor: Selçuk, Erçin, Süleyman, Coşkun, Yunus Emre, Ahmet Kaan, Adnan (Dk. 92 Muhammet Emin), Hakkı (Dk. 79 Emre), Orçun, Kazım, Gökhan (Dk. 79 İbrahim)
Bucaspor: Ömer, Ferhat, Gökhan (Dk. 64 Emrecan), Burak Can, Emin (Dk. 91 Bilal), İskender, Luiz Henrique Santos, Yasin, Berkin Kamil (Dk. 46 Zafer), Abdullah, Emre
Goller: Dk. 14 ve Dk. 43 Kazım (Bayburt Grup Özel İdare Gençlik ve Spor), Dk. 17 (penaltıdan) ve Dk. 52 İskender (Bucaspor)
Kırmızı kart: Dk. 39 Ahmet Kaan (Bayburt Grup Özel İdare Gençlik ve Spor)
Sarı kartlar: Dk. 17 Selçuk (Bayburt Grup Özel İdare Gençlik ve Spor), Dk. 76 Emre, Dk. 114 Bilal (Bucaspor)
Hakemler: Halil Sayın, Suat Fidan, Soner Akgün
Bayburt Grup Özel İdare Gençlik ve Spor: Selçuk, Erçin, Süleyman, Coşkun, Yunus Emre, Ahmet Kaan, Adnan (Dk. 92 Muhammet Emin), Hakkı (Dk. 79 Emre), Orçun, Kazım, Gökhan (Dk. 79 İbrahim)
Bucaspor: Ömer, Ferhat, Gökhan (Dk. 64 Emrecan), Burak Can, Emin (Dk. 91 Bilal), İskender, Luiz Henrique Santos, Yasin, Berkin Kamil (Dk. 46 Zafer), Abdullah, Emre
Goller: Dk. 14 ve Dk. 43 Kazım (Bayburt Grup Özel İdare Gençlik ve Spor), Dk. 17 (penaltıdan) ve Dk. 52 İskender (Bucaspor)
Kırmızı kart: Dk. 39 Ahmet Kaan (Bayburt Grup Özel İdare Gençlik ve Spor)
Sarı kartlar: Dk. 17 Selçuk (Bayburt Grup Özel İdare Gençlik ve Spor), Dk. 76 Emre, Dk. 114 Bilal (Bucaspor)
Manisaspor işi ilk yarıda bitirdi
Ziraat Türkiye Kupası 3. tur maçında Manisaspor, Zonguldak Kömürspor'u 2-1 yendi ve gruplara kaldı.
Ziraat Türkiye Kupası 3. tur maçında Manisaspor, Zonguldak Kömürspor'u 2-1 yendi ve gruplara kaldı.
Zonguldak Kömürsporlu futbolcular müsabakaya "Yüreğimiz kömür karası" yazılı pankartla çıktı.
9'da Oğuzhan Kayar'ın soldan açtığı ortayı Subasic ceza sahası içerisinde kontrol edip, vuruşunu yaptı ve topu ağlara gönderdi. (1-0) 21. dakikada sahasından hızlı çıkan Subasic, Dimitrov'a uzun oynadı. Kaleciyle karşı karşıya kalan Dimitrov, düzgün bir vuruşla topu ağlara gönderdi. (2-0) 32. dakikada gelişen Zonguldak Kömürspor atağında Mehmet Çiloğlan'ın ortasına Okan Eken kafayla topu ağlara gönderdi. (2-1) İlk yarı da başka gol olmadı ve 2-1 bitti. İkinci yarıda da takımlardan başka gol gelmeyince Manisaspor maçı 2-1 kazanarak gruplara yükseldi.
Stat: 19 Mayıs
Hakemler: Erbay Aldemir, Ahmet Yakarca, Yusuf Yaratıcı
Manisaspor: Bayram Olgun, Erdi Öner, Metin Yüksel (Dk. 45 Mustafa Sarp), Subasic (Dk. 88 Ali Fırat Okur), Mikic, Oğuzhan Kayar (Dk. 45 Nenad), Ümit Yasin Arslan, Hakan Turan, Canberk Dilaver, Gökhan Sazdağı, Dimitrov
Zonguldak Kömürspor: Ömer Can, Mehmet Çiloğlan, Kadir Demir, Rıdvan Okuş, Suat Kerçin (Dk. 75 Batuhan Otyıldız), Okan Eken, Emrah Ergür (Dk. 82 Kenan Aşkan), Onur Eriş, Burak Et, Berkan Akdeniz, Hüseyin Yılmaz (Dk. 45 Mert Caymaz)
Goller: Dk. 9 Subasic, Dk. 21 Dimitrov (Manisaspor), Dk. 31 Okan Eken (Zonguldak Kömürspor)
Sarı kartlar: Dk. 24 Metin Yüksel (Manisaspor), Dk. 28 Suat Kerçin, Dk. 41 Onur Eriş (Zonguldak Kömürspor)
Hakemler: Erbay Aldemir, Ahmet Yakarca, Yusuf Yaratıcı
Manisaspor: Bayram Olgun, Erdi Öner, Metin Yüksel (Dk. 45 Mustafa Sarp), Subasic (Dk. 88 Ali Fırat Okur), Mikic, Oğuzhan Kayar (Dk. 45 Nenad), Ümit Yasin Arslan, Hakan Turan, Canberk Dilaver, Gökhan Sazdağı, Dimitrov
Zonguldak Kömürspor: Ömer Can, Mehmet Çiloğlan, Kadir Demir, Rıdvan Okuş, Suat Kerçin (Dk. 75 Batuhan Otyıldız), Okan Eken, Emrah Ergür (Dk. 82 Kenan Aşkan), Onur Eriş, Burak Et, Berkan Akdeniz, Hüseyin Yılmaz (Dk. 45 Mert Caymaz)
Goller: Dk. 9 Subasic, Dk. 21 Dimitrov (Manisaspor), Dk. 31 Okan Eken (Zonguldak Kömürspor)
Sarı kartlar: Dk. 24 Metin Yüksel (Manisaspor), Dk. 28 Suat Kerçin, Dk. 41 Onur Eriş (Zonguldak Kömürspor)
Adana Demir sürprize izin vermedi
Ziraat Türkiye Kupası 3. tur maçında Adana Demirspor, Sandıklıspor'u 2-0 yendi ve gruplara kalmayı başardı.
Ziraat Türkiye Kupası 3. tur maçında Adana Demirspor, Sandıklıspor'u 2-0 yendi ve gruplara kalmayı başardı.
Uygulamada 3M+ kullanıcı'a katılın
İndir
Beni tara
Benzer Konular
Bu yazıyı paylaş
Reklam
Reklam