UEFA Avrupa Ligi'nde gruplar belli oldu
TarafındanEurosport
Güncellendi 29/08/2014 - 15:03 GMT+3
UEFA Avrupa Ligi'nde mücadelede edecek 48 takımın yer alacağı gruplar için kura çekimi tamamlandı. Beşiktaş C Grubu'nda Tottenham, Partizan ve Asteras Tripolis ile eşleşirken Trabzonspor'un rakipleri Metalist Kharkiv, Legia Varşova ve Lokeren oldu.
A GRUBU | B GRUBU | C GRUBU | D GRUBU | E GRUBU | F GRUBU |
Villareal | Kopenhag | Tottenham | Salzburg | PSV | Inter |
B.Mönchengladbach | Club Brugge | Beşiktaş | Celtic | Panathinaikos | Dnipro |
Zürich | Torino | Partizan | Dinamo Zagreb | Estoril | Saint-Etienne |
Apollon | Helsinki | Asteras Tripolis | Astra | Dinamo Moskova | Karabağ |
G GRUBU | H GRUBU | I GRUBU | J GRUBU | K GRUBU | L GRUBU |
Sevilla | Lille | Napoli | Dinamo Kiev | Fiorentina | Metalist Kharkiv |
Standart Liege | Wolfsburg | Sparta Prag | Steaua Bükreş | PAOK | Trabzonspor |
Feyenoord | Everton | Young Boys | Rio Ave | Guingamp | Legia Varşova |
Rijeka | Krasnodar | Slavan Bratislava | Aalborg | Dinamo Minsk | Lokeren |
- A Grubu: Villarreal (İspanya), Borussia Mönchengladbach (Almanya), Zürih (İsviçre), Apollon (Kıbrıs Rum Kesimi)
- B Grubu: Kopenhag (Danimarka), Club Brugge (Belçika), Torino (İtalya), HJK Helsinki (Finlandiya)
- C Grubu: Tottenham Hotspur (İngiltere), Beşiktaş (Türkiye), Partizan (Sırbistan), Asteras (Yunanistan)
- D Grubu: Salzburg (Avusturya), Celtic (İskoçya), Dinamo Zagreb (Hırvatistan), Astra (Romanya)
- E Grubu: PSV Eindhoven (Hollanda), Panathinaikos (Yunanistan), Estoril (Portekiz), Dinamo Moskova (Rusya)
- F Grubu: Inter (İtalya), Dnipro (Ukrayna), Saint-Etienne (Fransa), Karabağ (Azerbaycan)
- G Grubu: Sevilla (İspanya), Standard Liege (Belçika), Feyenoord (Hollanda), Rijeka (Hırvatistan)
- H Grubu: Lille (Fransa), Wolfsburg (Almanya), Everton (İngiltere), Krasnodar (Rusya)
- I Grubu: Napoli (İtalya), Sparta Prag (Çek Cumhuriyeti), Young Boys (İsviçre), Slovan Bratislava (Slovakya)
- J Grubu: Dinamo Kiev (Ukrayna), Steaua Bükreş (Romanya), Rio Ave (Portekiz), Aalborg (Danimarka)
- K Grubu: Fiorentina (İtalya), PAOK (Yunanistan), Guingamp (Fransa), Dinamo Minsk (Belarus)
- L Grubu: Metalist Kharkiv (Ukrayna), Trabzonspor (Türkiye), Legia Varşova (Polonya), Lokeren (Belçika)
Uygulamada 3M+ kullanıcı'a katılın
İndir
Beni tara
Benzer Konular
Bu yazıyı paylaş
Reklam
Reklam