Hentbol

"İddiamızı sürdürmek için puan almalıyız"

Share this with
Copy
Share this article

Beşiktaş Mogaz Hentbol Takımı, Müfit Arın

Image credit: Eurosport

ByEurosport Türkiye
03/12/2016 at 12:39

Beşiktaş Mogaz Hentbol Takımı'nın antrenörü Müfit Arın, Erkekler VELUX EHF Şampiyonlar Ligi'nde iddialarını sürdürmeleri için yarın Ukrayna'nın Motor Zaporozhye takımıyla deplasmanda yapacakları maçta puan almaları gerektiğini söyledi.

Arın, AA muhabirine, Motor Zaporozhye maçına ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Hentbolda her yıl kendini geliştiren bir Beşiktaş olduğunu dile getiren Arın, Türkiye'yi gururla temsil eden bir takım ortaya çıkarmayı hedeflediklerini anlatarak, "Galibiyet sayısını arttıran, rakip sahada kafa kafaya oynayan bir Beşiktaş var. İddiamızı sürdürmemiz için Motor Zaporozhye maçından puan ya da puanlar almak zorundayız. Çünkü rakibimizin de iddiası devam ediyor." diye konuştu.

Hentbol

Türk sporunda bir Don Kişot hikâyesi: Can Çelebi Akademi

17/07/2019 AT 12:08

Sahaya çıktıklarında sonuna kadar mücadele eden bir Beşiktaş olacağını ifade eden Arın, şunları kaydetti:

"Geçen sene Şampiyonlar Ligi A ve B gruplarında yer alan takımlar, dünyanın ve Avrupa'nın ekonomik ve oyuncu kalitesi bakımından en iyi takımlarıydı. C ve D grupları, bu takımlara ekonomik olarak biraz daha yakın ama oyuncu kalitesi bakımından daha kısıtlı oyunculara sahip olan takımlardı. Şampiyonlar Ligi'nde geçen sezonlardan sonra bu sezona baktığımızda, topladığımız puan ve oynadığımız oyunla aradaki fark görülmüştür."

Hentbol

Rağmen şampiyon

28/05/2019 AT 14:44
Hentbol

Kadınlarda hentbol sezonu sona erdi

07/05/2019 AT 09:45
Related Topics
Hentbol
Share this with
Copy
Share this article