Mehdisoy, Kastamonu Havalimanında kendisini karşılayanları kupayı kaldırarak selamladı ve üniversite otobüsüyle kampüse geçerek, Orman Fakültesinde Rektör Prof. Dr. Seyit Aydın'ı ziyaret etti.
Şampiyon sporcunun madalya sevincine ortak olan Aydın, öğrencileri Mehdisoy'un daha önce de çeşitli şampiyonluklar elde ettiğini hatırlattı. Öğrencilerinin bu başarısıyla gönüllerde güller ve çiçekler açtırdığını ifade eden Aydın, şöyle konuştu:
"Karma Dövüş Sanatları Avrupa Şampiyonası'ndan birincilikle dönen öğrencimiz Abulfaz'ı tebrik ediyoruz, bizlere sevinç yaşatmaya doymuyor. Kendisi de inşallah hayatı boyunca sevinsin. Kendisiyle, üniversite, Kastamonu, Türkiye ve Azerbaycan gurur duyuyor, duymaya da devam edeceğiz. Karma dövüş sanatları deyince artık Kastamonu Üniversitesi akla geliyor. İnşallah daha nice başarılara beraberce gideceğiz."
Karişik Dövüş Sporlari
"Benden Korkuyor"
16/01/2021 - 11:38
Mehdisoy da rakibinin Ukraynalı iyi bir sporcu olduğunu dile getirdi.
Çalışmalarının sonucunda rakibinin yenmenin mutluluğunu yaşadığını belirten Mehdisoy, "Üniversitemizi ve Türkiyemizi temsil ettik. Moldova'daydım birkaç hafta önce. Oradan döndükten sonra iyi bir hazırlık yaptım ve hamdolsun kazandık. Herkese destekleri için çok teşekkür ederim" diye konuştu.
Aydın, daha sonra Mehdisoy'a çiçek takdim etti.
Karişik Dövüş Sporlari
Conor McGregor'ın yolu
28/03/2019 - 15:47
Karişik Dövüş Sporlari
Otobüse saldıran Conor McGregor gözaltında
06/04/2018 - 09:14