Birçok ülkeden ve Türkiye’nin her köşesinden Kick Boks severler, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da Ülker Arena’yı dolduracak; birbirinden müthiş karşılaşmalarla heyecan doruğa çıkacak!
Geçtiğimiz yıl yapılan Glory 6 İstanbul”un şampiyonu olarak yüzümüzü güldüren ve dünya şampiyonluğu da bulunan gururumuz, ünlü Türk Kick Bokscu Gökhan Saki turnuvanın en iddialı isimlerinden biri olarak bu yıl yine ringlerde olacak.
Hem yurt dışından hem de Türkiye’den tüm kick boks severlerin ilgi gösterdiği Glory15 İstanbul” için Ülker Sports Arena’daki gece, görsel showlar ve sürpriz konuklarla renklenecek. Gecenin en iddialı maçı, ‘The Rebel’ lakaplı, dünyanın Türk’ün Gücü” diye tanıdığı, Dünya Şampiyonluğu bulunan Gökhan Saki’nin Türkiye adına yarıştığı maç olacak.
Kick Boks
Boks şampiyonuna bombalı suikast!
28/03/2014 - 15:25
Bocks
Karşılaşmada, son olarak 12 Ekim 2013’te, Glory11 Chicago”daki Ağır Siklet Dünya Şampiyonası’nda mücadele eden; hızı, dengesi ve gücü ile turnuvanın en iddialı isimlerinden biri olarak gösterilen Gökhan Saki’nin yanı sıra Glory World Series 2014” dünya şampiyonluğuna vize alabilmek için dünyanın birçok ülkesinden birbirinden usta sporcular kıyasıya mücadele edecek.

Ronaldo'nun sakatlık belirsizliği

Ülkemizi, Türkiye'nin gururu The Rebel lakaplı Gökhan Saki temsil edecek.
Kick Boks
Gökhan Saki: Türkiye'de yenilmek yok! / Özel Röportaj
04/04/2013 - 13:02
Kick Boks
Türkiye Kick Boks Şampiyonası İzmir'de düzenlenecek
25/05/2015 - 09:45