A Milli Kadın Voleybol Takımı'nın kaptanı Eda Erdem Dündar, bu yaz katılacakları 3 turnuva için çok motive olduklarını ve hedeflerine ulaşmak istediklerini söyledi.
"Hazırlıklar gayet keyifli gidiyor. Yorucu bir sezonun ardından milli takımda yeniden bir araya gelip turnuva oynayacak olmak bizi çok mutlu ediyor ve heyecanlandırıyor. Çünkü 1,5 senedir ayrıyız. Herkes kampın ilk gününden beri çok özverili bir şekilde çalışmaya devam ediyor. Birbirimizi çok özlemişiz. Birbirimizle muhabbet etmeyi, bir şeyler paylaşmayı çok özlemişiz. Başarmak istediğimiz hedeflerimiz var. Bu yaz çok önemli 3 turnuva oynayacağız. Şu an çok motiveyiz. Kaldığımız yerden devam edip, üstüne koymak istiyoruz. İnşallah bu yaz güzel voleybol izletiriz."
Tokyo Olimpiyatları için görüşlerini paylaşan tecrübeli kaptan, "Dünyanın sayılı sporcularıyla aynı ortamda bulunuyorsunuz, saygı duyduğunuz sporcularla tanışıyorsunuz. Siz de onlar gibi elit sporcular arasında oluyorsunuz. Bunlar çok büyük artılar. Olimpiyatlar sporun zirve noktası. Benim ikinci olimpiyatım olacak. Çok heyecanlıyım. Gençler de katılmaya hak kazandığımız günden beri çok heyecanlı ve istekli. Hepimize çok güzel bir hatıra kalacak. İnşallah olimpiyatlar hepimizin adına güzel geçer." ifadelerini kullandı.
Olimpiyat Oyunları
Amerika, Antrenmanlarını Las Vegas’ta Gerçekleştirecek
12/06/2021 - 05:45
Gençler, çalışmaktan vazgeçmezseniz, pes etmezseniz bunun yanında yeteneğiniz de varsa ve doğru seçimler yaparsanız siz de neden o listede olmayasınız.
https://i.eurosport.com/2019/10/17/2697583.jpg
FIVB tarafından 'Tarihin En İyi 100 Oyuncusu' listesine seçilen Eda Erdem, gençlere mesaj vermeyi ise unutmadı.
"Bunun arkasında çok büyük bir takım çalışması ve özveri var. Yaşadığım sakatlıklar, bulunduğum ortamlar, oynadığım turnuvalar bunların hepsi birer tecrübe. Bunların arkasında çok büyük bir emek yatıyor. Bana katkı sağladıkları için hem antrenörlerime hem takım arkadaşlarıma teşekkür ederim."
Olimpiyat Oyunları
LeBron James, Tokyo'da yok
05/06/2021 - 10:14
Olimpiyat Oyunları
"Tokyo Olimpiyatları'nın iptal edilmesi mümkün değil"
03/06/2021 - 12:04