Snooker

"Çin’de snooker oynamayı seviyorum İngiltere’de ise işler biraz değişti”

Share this with
Copy
Share this article

Snooker-Vodcast | Ronnie O'Sullivan | Great Matches and Moments

Image credit: Getty Images

ByEurosport Türkiye
12/05/2020 at 10:04

Geçtiğimiz günlerde Instagram’da Stephen Hendry'nin yayınına konuk olan Ronnie O’Sullivan, Çin’de snooker oynamayı İngiltere’de oynamaya tercih ettiğini belirtirken bunun nedenlerini de açıkladı.

Ronnie, son birkaç yıldır Çin’deki turnuvaların büyük bir kısmını pas geçti. Ancak geçtiğimiz gün Stephen Hendry ile Instagram’da canlı yayın yaparken bu sezon Çin’deki turnuvaların neredeyse hepsine katılmayı hedeflediğini belirtti.

“Çin’de snooker oynamayı çok seviyorum İngiltere’de ise işler biraz değişti. Bu değişim tamamen baskı, ilgi yani snooker dışındaki şeylerle alakalı. Çin’de ilgi var. Fakat oradaki misafirperverlik daha iyi.”

Snooker

“Testimin negatif çıkması mutluluk verici”

YESTERDAY AT 10:12

“Masters sırasında işler iyi, oynamayı seviyorum. Ama maçtan sonra en az yedi tane röportaj vermem gerekiyor. Geçen yıl yarı finalin ardından röportaj sırasında üç saat bekledim ve ertesi gün finale çıkacaktım, buna inanabiliyor musun? Bu nedenle Çin’de oynamayı seçeceğim, oradaki turnuvalara katılacağım.”

“Tabii bu sefer oraya giderken seyahat uzunluğu nedeniyle zorluklar yaşayacağım. Ama siz havalimanından iner inmez sizi iyi karşılıyorlar. Maçtan sonra rahat olduğunuz zaman sizinle röportaj yapıyorlar. Çin’de gitmek istemeyeceğim tek yer Yushan. Çek defterlerini doldurmadıkça oraya bir daha gideceğimi zannetmiyorum.”

Snooker

“Umarım derecemi geçemez”

28/05/2020 AT 12:20
Snooker

Eurosport ekranlarında snooker heyecanı yaşanacak!

27/05/2020 AT 10:16
Related Topics
Snooker
Share this with
Copy
Share this article

Latest News

Snooker

“Testimin negatif çıkması mutluluk verici”

YESTERDAY AT 10:12

Latest Videos

Galler Açık

Galler Açık : Kyren Wilson'dan 147

00:04:14

Most popular

WEC

The Race All-Star - 16/05

16/05/2020 AT 13:47
View more