Snooker

"Kalabalık karşısında oynamak iyi olacak"

Share this with
Copy
Share this article

Mark Selby | Snooker | ESP Player Feature

Image credit: Getty Images

ByEurosport Türkiye
28/07/2020 at 10:47

Dünya Snooker Şampiyonası'nı üç kez kazanan Mark Selby, 31 Temmuz'da başlayacak olan turnuvanın seyircili düzenlenmesinden memnun olduğunu belirtti.

Dünya Snooker Şampiyonası, üç gün sonra başlıyor! 16 Ağustos'a kadar Eurosport ekranlarından yayınlanacak olan turnuva, İngiliz hükumetinin aldığı karar sonrasında seyircili düzenlenecek.

Bazı oyuncular bu durum karşısında kuşkulu olsalar da 2014, 2016 ve 2017 yıllarında şampiyon olan Mark Selby, seyircili bir Crucible'ı dört gözle beklediğini söyledi.

Snooker

Snooker Dünya Şampiyonası: Neil Robertson'dan 132

19 SAAT ÖNCE

"Milton Keynes'teki ilk iki turnuvayı seyirciler olmadan oynamak keyifliydi. Çünkü uzun bir süre dinleniyorduk ve konsantrasyon kazanmamız gerekiyordu."

"Sonrasında seyirciler olmadan oynamak biraz zorlayıcı oldu. Evet, snooker maçı esnasında lehinize veya aleyhinize tezahüratlar olmuyor fakat bu kadar büyük bir şampiyonayı kimsenin olmadığı bir yerde oynamak berbat olurdu."

"Kalabalık karşısında oynamak iyi olacak. Şu an için kaç kişinin salonda yer alacağını bilmiyorum. Büyük bir ihtimalle iki bölümde de 100'er kişi olacak. Bu az bir rakam ama hiç olmamasından iyi."

Snooker

Snooker Dünya Şampiyonası'nda son durum

YESTERDAY AT 23:06
Dünya Şampiyonaları

Yan Bingtao'dan 130 century break

YESTERDAY AT 21:47
Related Topics
Snooker
Share this with
Copy
Share this article